Стаття 8. Особливості укладання рамкових угод

Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 328

  Просмотров

 • 328

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. У разі проведення відбору учасників через електронну систему закупівель відповідно до статті 3 цього Закону замовники можуть укладати рамкові угоди для закупівлі відповідних товарів і послуг з урахуванням таких особливостей:

  1) кількість учасників для укладення рамкової угоди визначається за результатами відбору та не може бути меншою трьох учасників (у тому числі за лотом у разі поділу предмета закупівлі);

  2) інформація про намір укласти рамкову угоду зазначається в оголошенні про проведення відбору;

  3) договір за рамковою угодою укладається за результатами електронного аукціону, проведеного відповідно до статті 3 цього Закону серед учасників рамкової угоди.

  Предыдущая

  8/12

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст