Стаття 11. Система органів управління організації

Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 270

  Просмотров

 • 270

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Органами управління організації є:

  1) вищий орган управління - загальні збори членів організації;

  2) виконавчий орган - правління організації, яке очолює голова правління;

  3) орган контролю - ревізійна комісія;

  4) інші передбачені статутом органи управління.

  2. В організації, до складу якої входить менше 10 членів організації, функції правління організації можуть бути покладені загальними зборами на одноосібний виконавчий орган - голову організації, а функції ревізійної комісії - на одноосібний орган контролю - ревізора.

  3. Організація може прийняти рішення про створення спостережної ради та інших органів управління організацією, до складу яких можуть входити члени організації, а також особи, які не є членами організації, у тому числі залучені експерти, в порядку, визначеному статутом організації.

  4. До складу правління або одноосібного виконавчого органу можуть обиратися особи, які не є членами організації або представниками членів організації.

  Ревізійна комісія організації (ревізор) обирається з числа членів організації - фізичних осіб та/або представників членів організації - юридичних осіб.

  5. Члени правління, голова організації обираються загальними зборами на строк, визначений статутом, але не більш як на п’ять років, а члени ревізійної комісії (ревізор), члени спостережної ради (за наявності) - не більш як на три роки.

  6. Повноваження членів органів управління (одноосібних органів управління) організації можуть бути достроково припинені за рішенням загальних зборів.

  7. Рішення, дії та бездіяльність органів управління організації та членів таких органів можуть бути оскаржені членом організації до вищого органу управління організації, а рішення, дії та бездіяльність вищого органу управління організації - до суду.

  8. Статутом організації можуть бути передбачені обмеження та вимоги щодо входження до складу одного або різних органів управління організації членів сім’ї або близьких родичів.

  9. В організації із одним членом ревізійна комісія може не створюватися.

  10. Члени правління, голова організації, голова та члени ревізійної комісії (ревізор), а також члени інших органів управління можуть виконувати свої повноваження безоплатно.

  Предыдущая

  11/27

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст