Стаття 8. Набуття членства в організації

Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 344

  Просмотров

 • 344

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Кількість членів організації не обмежується.

  2. Власники (користувачі) земельних ділянок сільськогосподарського призначення, включених до території обслуговування організації, вправі набути членство в організації. Організація зобов’язана приймати у члени таких власників (користувачів) земельних ділянок.

  Власники (користувачі) земельних ділянок сільськогосподарського призначення, не включених до території обслуговування організації, вправі набути членство в організації після розширення території обслуговування організації на відповідні ділянки.

  Вступ до організації користувача земельної ділянки здійснюється без згоди її власника.

  3. Для вступу до організації власник (користувач) земельної ділянки подає письмову заяву в довільній формі на ім’я голови правління (голови організації), в якій зазначаються:

  1) найменування заявника (прізвище, ім’я, по батькові - для фізичних осіб);

  2) кадастровий номер земельної ділянки (кадастрові номери земельних ділянок), включених до території обслуговування організації;

  3) відомості про наявні на земельній ділянці об’єкти меліоративної системи або відомості про відсутність таких об’єктів;

  4) орієнтовний об’єм води, необхідний для зрошення земельної ділянки.

  4. Правління (голова) організації протягом 10 календарних днів з дня надходження заяви, що відповідає вимогам частини третьої цієї статті:

  у разі надходження заяви від власника (користувача) земельної ділянки з території обслуговування організації - приймає рішення про прийняття власника (користувача) земельної ділянки у члени організації;

  у разі надходження заяви від власника (користувача) земельної ділянки, не включеної до території обслуговування організації, - виносить на розгляд загальних зборів питання про зміну території обслуговування організації та прийняття такої особи у члени організації. У разі прийняття загальними зборами зазначеного рішення така особа набуває статусу члена організації в день внесення до Державного земельного кадастру інформації про включення відповідної земельної ділянки до території обслуговування меліоративної мережі організації та за умови внесення вступного внеску (якщо рішенням загальних зборів передбачено внесення такого внеску).

  У разі невідповідності заяви вимогам частини третьої цієї статті правління (голова) організації від імені організації приймає рішення про повернення заяви та письмово інформує про це заявника. Власник (користувач) земельної ділянки може повторно подати заяву про набуття членства в організації після виправлення невідповідностей.

  5. У вступі до організації може бути відмовлено виключно власнику (користувачу) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, не включеної до території обслуговування організації, у разі якщо загальними зборами не прийнято рішення про зміну території обслуговування шляхом включення такої земельної ділянки до її складу.

  6. Відмова у вступі до організації може бути оскаржена власником (користувачем) земельної ділянки до суду.

  7. Якщо рішенням загальних зборів передбачено внесення вступних внесків, власник (користувач) земельної ділянки набуває статусу члена організації лише після фактичної сплати такого внеску.

  Організація забезпечує ведення актуального переліку членів організації.

  8. Якщо на момент прийняття рішення про включення власника (користувача) земельної ділянки до складу членів організації відсутні трубопроводи та/або інші об’єкти інженерної інфраструктури внутрішньогосподарської меліоративної системи, які забезпечують подачу або відведення води до або із земельної ділянки (ділянок) та/або її (їх) частини (частин) такої особи, розміщення та/або відновлення таких об’єктів здійснюються цією особою або за її рахунок. Власником цих об’єктів є організація, якщо інше не погоджено між нею та такою особою.

  Предыдущая

  8/27

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст