Главная Сервисы для юристов ... Законы Про карантин рослин Стаття 16. Розробка, перегляд, внесення змін та прийняття фітосанітарних заходів Стаття 16. Розробка, перегляд, внесення змін та пр...

Стаття 16. Розробка, перегляд, внесення змін та прийняття фітосанітарних заходів

Про карантин рослин (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 438

    Просмотров

  • 438

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Фітосанітарні заходи розробляються та/або переглядаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері карантину рослин, і приймаються відповідними органами державної влади згідно з їх повноваженнями.

    Розробка та перегляд фітосанітарних заходів проводиться на підставі:

    наукових принципів, відповідних процесів та методів виробництва;

    відповідності методам інспектування, відбору зразків та проведення фітосанітарної експертизи (аналізів);

    рівня поширеності регульованих шкідливих організмів, наявності зон, у яких відсутні регульовані шкідливі організми, або зон з незначною їх кількістю;

    екологічних умов та умов навколишнього природного середовища;

    методів обробки;

    міжнародних стандартів у сфері карантину та захисту рослин;

    результатів аналізу ризику, проведеного за методикою, розробленою міжнародними організаціями;

    інформації, отриманої від міжнародних організацій, що використовується заінтересованими партнерами.

    Під час розроблення та здійснення фітосанітарних заходів щодо імпортованих об’єктів регулювання необхідно враховувати статус регульованих шкідливих організмів в Україні порівнюючи із статусом регульованих шкідливих організмів у країні походження.

    Забороняється дискримінація заінтересованих партнерів, що імпортують до України об’єкти регулювання з країн, у яких статус регульованого шкідливого організму такий, як в Україні.

    {Частина четверта статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законом № 617-VIII від 15.07.2015 }

    Фітосанітарні заходи, які здійснюються в іншій країні, вважаються еквівалентними тим, що застосовуються в Україні, якщо така країна на основі науково обґрунтованої інформації доведе, що ці заходи відповідають рівню захисту рослин або перевищують його порівняно з тими, що здійснюються в Україні.

    {Частина п’ята статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законом № 617-VIII від 15.07.2015 }

    Фітосанітарні заходи, включаючи фітосанітарні правила, підлягають перегляду та оновленню в міру надходження нової науково обґрунтованої інформації або важливих (істотних) коментарів від заінтересованих партнерів.

    Фітосанітарні заходи переглядаються не пізніше ніж протягом шести місяців після їх прийняття або останнього перегляду.

    Усі фітосанітарні заходи, прийняті за надзвичайних обставин, переглядаються та оновлюються не пізніше 6 місяців від дати їх прийняття або останнього перегляду, з метою забезпечення того, щоб такі заходи досягали, але не перевищували належний рівень фітосанітарного захисту.

    Проведення інспектування, огляду, фітосанітарної експертизи (аналізів), повторної (арбітражної) фітосанітарної експертизи (аналізів), нагляду, обстеження, моніторингу, знезараження об’єктів регулювання, оформлення сертифікатів, передбачених цим Законом, контроль за проведенням огляду в частині відбору зразків та вибірковий контроль за проведенням фітосанітарної експертизи (аналізів) здійснюються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

    {Частина дев’ята статті 16 в редакції Закону № 2501-VIII від 10.07.2018 }

    Предыдущая

    20/57

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст