Главная Сервисы для юристов ... Законы Про жертви нацистських переслідувань Стаття 6-5. Пільги громадським організаціям жертв нацистських переслідувань Стаття 6-5. Пільги громадським організаціям жертв ...

Стаття 6-5. Пільги громадським організаціям жертв нацистських переслідувань

Про жертви нацистських переслідувань (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, Рада міністрів Автономної Республіки Крим у межах своєї компетенції надають організаціям жертв нацистських переслідувань фінансову підтримку, кредити з коштів відповідних бюджетів, а також безоплатно будинки, приміщення, обладнання та інше майно, необхідне для виконання їх статутних завдань. Організації жертв нацистських переслідувань звільняються від плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) в межах середніх норм споживання (надання), телефоном у приміщеннях та будинках, які вони займають.

{Закон доповнено статтею 6 - 5 згідно із Законом № 2256-IV від 16.12.2004 }

Предыдущая

11/13

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст