22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про жертви нацистських переслідувань Стаття 3. Права жертв нацистських переслідувань та їх громадських організацій Стаття 3. Права жертв нацистських переслідувань та...

Стаття 3. Права жертв нацистських переслідувань та їх громадських організацій

Про жертви нацистських переслідувань (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Жертви нацистських переслідувань користуються правами і свободами, передбаченими Конституцією України, цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Жертви нацистських переслідувань мають право (особисто або через своїх представників, у тому числі через громадські організації) на відшкодування у встановленому порядку завданої їм націонал-соціалістським режимом у роки Другої світової війни шкоди, в тому числі моральної (немайнової), і на соціальний захист відповідно до цього Закону.

Громадські організації жертв нацистських переслідувань утворюються з метою реалізації ними своїх прав і свобод та діють у межах повноважень, що передбачені законодавством України про об'єднання громадян та їх статутами, зареєстрованими в установленому порядку.

{Частину четверту статті 3 виключено на підставі Закону № 2895-VI від 24.12.2010 }

Предыдущая

3/13

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст