Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю Стаття 2. Право осіб на державну соціальну допомогу Стаття 2. Право осіб на державну соціальну допомог...

Стаття 2. Право осіб на державну соціальну допомогу

Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 351

  Просмотров

 • 351

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Громадяни України, які є дітьми померлого годувальника або досягли віку, встановленого статтею 1 цього Закону, і не мають права на пенсію, або є особами з інвалідністю і не мають права на пенсію по інвалідності або державну допомогу у зв’язку з інвалідністю та постійно проживають на території України, мають право на державну соціальну допомогу у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.

  {Частина перша статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3668-VI від 08.07.2011 ; в редакції Закону № 1836-VIII від 07.02.2017 }

  Особи, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, мають право на державну соціальну допомогу нарівні з громадянами України на умовах, передбачених цим Законом, іншими законами або міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

  {Частина друга статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5290-VI від 18.09.2012 }

  Іноземці та особи без громадянства мають право на державну соціальну допомогу на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

  У разі якщо міжнародним договором України передбачено інші норми, ніж ті, що містяться у цьому Законі, застосовуються норми, встановлені міжнародним договором.

  Предыдущая

  20/37

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст