Стаття 18. Прикінцеві положення

Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 342

  Просмотров

 • 342

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2005 року.

  2. При визначенні права на призначення державної соціальної допомоги на догляд не можуть застосовуватися вартісні величини, не передбачені Законом України "Про прожитковий мінімум".

  3. При визначенні розмірів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, та державної соціальної допомоги на догляд може застосовуватися рівень забезпечення прожиткового мінімуму, встановлений законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

  {Пункт 3 статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2603-IV від 31.05.2005 }

  3 - 1 . Установити, що визначені частиною першою статті 5 цього Закону строки звернення за допомогою продовжуються на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, та один місяць після дати його завершення.

  У разі пропуску в період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, строку переогляду особою з інвалідністю виплата державної соціальної допомоги не зупиняється до закінчення терміну дії зазначених заходів з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю.

  {Статтю 18 доповнено пунктом 3 згідно із Законом № 540-IX від 30.03.2020 }

  4. Норми цього Закону поширюються також на осіб, які одержують пенсію або державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю і за своїм бажанням можуть звернутися за призначенням державної соціальної допомоги відповідно до цього Закону замість пенсії чи державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

  4 - 1 . Норми цього Закону поширюються на громадян Республіки Польща, які перебувають на території України, з урахуванням положень Закону України "Про встановлення додаткових правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України".

  {Статтю 18 доповнено пунктом 4 - 1 згідно із Законом № 2471-IX від 28.07.2022 }

  5. Соціальна пенсія, призначена відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення", за бажанням особи виплачується органами Пенсійного фонду України до закінчення строку її призначення.

  6. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк:

  внести до Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів у відповідність із цим Законом;

  привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

  забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

  Президент України

  Л.КУЧМА

  м. Київ
  18 травня 2004 року
  № 1727-IV


  Предыдущая

  37/37

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст