Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державну допомогу сім'ям з дітьми Стаття 18-2. Умови призначення допомоги на дітей одиноким матерям Стаття 18-2. Умови призначення допомоги на дітей о...

Стаття 18-2. Умови призначення допомоги на дітей одиноким матерям

Про державну допомогу сім'ям з дітьми (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 295

  Просмотров

 • 295

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Допомога на дітей одиноким матерям призначається за наявності витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданого відділом державної реєстрації актів цивільного стану, або довідки про народження, виданої виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, із зазначенням підстави внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, або документа про народження, виданого компетентним органом іноземної держави, в якому відсутні відомості про батька, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку.

  {Частина перша статті 18 - 2 в редакції Законів № 2164-IV від 04.11.2004 , № 3526-VI від 16.06.2011 }

  Допомога на дітей одиноким матерям призначається незалежно від одержання на дітей інших видів допомоги, передбачених цим Законом.

  Для призначення, виплати та припинення виплати допомоги на дітей одиноким матерям додатково застосовуються умови призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  {Статтю 18 - 2 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 646-IX від 02.06.2020 }

  Предыдущая

  21/30

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст