Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державну допомогу сім'ям з дітьми Стаття 1. Право сімей з дітьми на державну допомогу Стаття 1. Право сімей з дітьми на державну допомог...

Стаття 1. Право сімей з дітьми на державну допомогу

Про державну допомогу сім'ям з дітьми (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 339

  Просмотров

 • 339

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Громадяни України, в сім'ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.

  Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, особи, яких визнано в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, інші іноземці у випадках, встановлених законом, мають право на державну допомогу нарівні з громадянами України на умовах, передбачених цим Законом, іншими законами або міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

  {Частина друга статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законами № 177-IV від 26.09.2002 , № 5290-VI від 18.09.2012 , № 2471-IX від 28.07.2022 }

  У разі, коли міжнародним договором України передбачено інші правила, ніж ті, що містяться у цьому Законі, застосовуються правила, встановлені цим договором.

  Порядок призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми та перелік документів, необхідних для призначення допомоги за цим Законом, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

  Роботу щодо призначення та виплати державної допомоги сім’ям з дітьми організовує центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері соціального захисту населення.

  {Статтю 1 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 5462-VI від 16.10.2012 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 341-IX від 05.12.2019 }

  1/30

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст