Історія справи
Ухвала ККС ВП від 02.08.2020 року у справі №450/208/19

ПостановаІменем України(резолютивна частина)21 жовтня 2020 рокум. Київсправа № 450/208/19провадження № 51-3494км20Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:головуючого Іваненка І. В.,суддів Булейко О. Л., Фоміна С. Б.,
за участю:секретаря судового засідання Швидченко О. В.,прокурора Титаренка Ю. О.,розглянув у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу захисника Кунціва П. Р. на вирок Пустомитівського районного суду Львівської області від 18 червня 2019 року та ухвалу Львівського апеляційного суду від 30 квітня 2020 року у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12018140080002776, за обвинуваченнямОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця та зареєстрованого у АДРЕСА_1, мешканця АДРЕСА_2, раніше судимого, останній раз вироком Пустомитівського районного суду Львівської області від 04 жовтня 2018 року за ч.
4 ст.
296, ч.
1 ст.
263, ст.
70 КК України до покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки, на підставі ст.
75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 роки з покладенням обов'язків, визначених ст.
76 КК України,
у вчиненні злочинів, передбачених ч.
1 ст.
263, ч.
1 ст.
129, ч.
1 ст.
309 КК України.У зв'язку з тим, що складання повного тексту постанови вимагає значного часу, колегія суддів вважає за можливе обмежитися складанням і оголошенням її резолютивної частини, яку підписують всі судді.Керуючись ч.
2 ст.
376 КПК України, Верховний Судухвалив:Касаційну скаргу захисника Кунціва П. Р. задовольнити частково.
Вирок Пустомитівського районного суду Львівської області від 18 червня 2019 року та ухвалу Львівського апеляційного суду від 30 квітня 2020 року щодо ОСОБА_2 змінити.Виключити з мотивувальної частини вироку місцевого суду та ухвали апеляційного суду посилання на обставину, що обтяжує покарання, вчинення злочину у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння.Змінити вирок Вирок Пустомитівського районного суду Львівської області від 18 червня 2019 року та ухвалу Львівського апеляційного суду від 30 квітня 2020 року в частині призначеного ОСОБА_2 покарання за ч.
1 ст.
309 КК України, призначивши йому за ч.
1 ст.
309 КК України покарання у виді обмеження волі строком на 1 (один) рік.В решті вирок місцевого суду та ухвалу апеляційного суду залишити без зміни.Постанова Верховного Суду набирає законної сили з моменту проголошення, є остаточною й оскарженню не підлягає.
Повний текст постанови буде складено і оголошено учасникам судового провадження о 10:15 год 26 жовтня 2020 року.Судді:І. В. Іваненко О. Л. Булейко С. Б. Фомін