Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Постанова ККС ВП від 15.01.2025 року у справі №688/455/22 Постанова ККС ВП від 15.01.2025 року у справі №688...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

касаційний кримінальний суд верховного суду ( ККС ВП )

Історія справи

Постанова ККС ВП від 15.01.2025 року у справі №688/455/22
Постанова ККС ВП від 15.01.2025 року у справі №688/455/22

Державний герб України

Постанова

Іменем України

(Резолютивна частина)

15 січня 2025 року

м. Київ

справа № 688/455/22

провадження № 51-5011км24

Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:

головуючого ОСОБА_1 ,

суддів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,

за участю:

секретаря судового засідання ОСОБА_4 ,

прокурора ОСОБА_5 ,

захисників ОСОБА_6 (у режимі відеоконференції),

ОСОБА_7 (у режимі відеоконференції),

засуджених ОСОБА_8 ,

ОСОБА_9 (у режимі відеоконференції),

представника потерпілої ОСОБА_10 (у режимі відеоконференції),

розглянув у відкритому судовому засіданні касаційні скарги захисника ОСОБА_6 в інтересах засудженого ОСОБА_8 та засудженого

ОСОБА_8 на ухвалу Хмельницького апеляційного суду від 07 серпня 2024 року у кримінальному провадженні стосовно

ОСОБА_8 ,

ІНФОРМАЦІЯ_1 , раніше засудженого, останній раз вироком Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 08 травня

2023 року за ч. 2 ст. 185 КК до позбавлення волі на строк 1 рік 6 місяців.

за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених пунктами 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України,

З огляду на те, що складання постанови потребує значного часу, Суд на підставі

ч. 2 ст. 376 та ч. 4 ст. 441 Кримінального процесуального кодексу України вважає за необхідне обмежитися складанням та оголошенням лише резолютивної частини судового рішення.

Керуючись статтями 369 376 433 434 436 441 442 Кримінального процесуального кодексу України, Верховний Суд

ухвалив:

Ухвалу Хмельницького апеляційного суду від 07 серпня 2024 року у кримінальному провадженні стосовно ОСОБА_8 , залишити без зміни, а касаційні скарги захисника ОСОБА_6 в інтересах засудженого ОСОБА_8 та засудженого ОСОБА_8 - без задоволення.

Постанова суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її проголошення, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Повний текст постанови буде оголошено 17 січня 2025 року о 13:30.

Судді:

ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3

logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати