Главная Блог ... Новости Паршивая овца - заступник голови Верховного Суду Львов заперечує проти знайденого російського громадянства Паршивая овца - заступник голови Верховного Суду Л...

Паршивая овца - заступник голови Верховного Суду Львов заперечує проти знайденого російського громадянства

Отключить рекламу
Паршивая овца - заступник голови Верховного Суду Львов заперечує проти знайденого російського громадянства - bbe63920e85b6fdbe4a2c9855cc20816.webp

Заступник голови українського Верховного суду та очільник Касаційного господарського суду у його складі Богдан Львов має чинний паспорт громадянина РФ.

Як з’ясували журналісти програми "Схеми" (проєкт Радіо Свобода), Львов став громадянином РФ ще у 1999 році, вже працюючи суддею в Україні, а у 2012 році оновив паспорт після досягнення 45-річчя.

За даними авторів розслідування, в день подачі заяви він перебував у Москві. В обох випадках письмова заява оформлена від його імені.

Факт наявності російського громадянства суддя приховав від конкурсної комісії, яка у 2017 році обрала його до реформованого Верховного суду. Згідно з Конституцією України, набуття суддею громадянства іншої країни – це підстава для припинення його повноважень.

Згадайте новину: Богдана Львова переобрано головою КГС ВС

Крім того, саме за російським паспортом Богдана Львова проводились операції з незадекларованою нерухомістю його родини в Москві.

При цьому у своїх деклараціях Львов ніколи не згадував про наявність у його родини майна в Росії. Але через офіційний реєстр нерухомості Російської Федерації журналісти отримали витяг на двокімнатну квартиру на Ленінградському шосе у Москві. Нею спільно володіють теща українського судді та його дружина Інна Львова. Вона також виявилась громадянкою РФ, про що суддя не вказав у своїй декларації.

Касаційний господарський суд у складі Верховного суду – це остання ланка у вирішенні майнових та бізнесових суперечок. Богдан Львов очолює Касаційний господарський суд із 2017 року. Тоді ж він отримав і посаду заступника голови реформованого Верховного суду, до складу якого увійшла ця господарська палата.

У сфері господарського правосуддя Богдан Львов, він працював у Вищому господарському суді і за Ющенка, і потім за Януковича. За часів президентства останнього судом керували Віктор Татьков та його заступник Артур Ємельянов. Обом слідство нині інкримінує злочини в системі судочинства, що вони заперечують. Богдан Львов працював суддею під їхнім керівництвом.

При цьому "Схеми" знайшли російський паспорт і в Татькова, який отримав громадянство РФ ще у 2017 році.

Сам Львов заперечує наявність у нього громадянства країни-агресора та повідомив, що звернувся із заявою до правоохоронних органів. Водночас він так і не надав додаткових доказів на підтвердження своїх слів.

Також у своїй заяві суддя стверджує, що поширення такої інформації про нього "спрямоване на вивільнення посади голови суду (примусово чи за власним бажанням), що має полегшити вплив на результати розгляду господарських спорів з боку зацікавлених осіб".

 • 2636

  Просмотров

 • 3

  Коментарии

 • 2636

  Просмотров

 • 3

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  В білорусь його! (там смертна кара ще того... діє)

  20.09.2022 11:27

  на передову його, нехай там свою "ваша честь" хоча б з пів року відстоїть в числі тих, хто наступає та звільняє українські землі, якщо залишиться живим, то хіба що до судового розпорядника допустити, а награбовані нечесним суддівництвом статки конфіскувати

  20.09.2022 23:27

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст