Главная Юридический мир ... События Обшуки і виїмки на підприємстві: як зберегти бізнес? Обшуки і виїмки на підприємстві: як зберегти бізне...

Обшуки і виїмки на підприємстві: як зберегти бізнес?

08.11.2016
Просмотров : 1317
 - 4434370136cb1ee03a69525e1ebf57d6jpg
Дата события
2016-11-08
Время проведения: 10:00-12:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Online

На семінарі-практикумі Ви зможете отримати практичні і вичерпні відповіді на питання пов'язані з обшуками і виїмками на підприємстві. Ви розглянете всі можливі превентивні заходи до приходу силовиків, алгоритм дій і правила поведінки персоналу під час обшуку і термінових дій після обшуку. Після заходу Ви будете поінформовані в правах і обов'язках правоохоронних органів по відношенню до бізнесу, особливості дачі пояснень та проведенні допиту для співробітників компанії. Ви отримаєте систематизовану і вичерпну інформацію про всі законні методи і шляхи повернення незаконно відібраного майна під час обшуку і заощадження своїх активів в рамках кримінальних проваджень.

Детальна програма за посиланням: http://marmaer.ua/obyski-i-vyemki-na-predpriyatii/

Доповідачі:

Черезов Ігор - очолює компанію «Адвокат Черезов і партнери» є одним з її засновників.

Лапутько Сергій - відомий адвокат, одним з напрямків діяльності є захист інтересів клієнтів в ході попереднього та судового розгляду кримінальних справ, пов'язаних з економічними злочинами і злочинами у сфері службової діяльності.

Петренко Євген - Адвока, Партнер, Керівник практики з кримінального права та процесу. Співкерівник практики вирішення спорів. Міжнародний правовий центр «EUCON».

Толкачов Ярослав - Керуючий партнер Адвокатське об'єднання «ЮРІМЕКС», заступник голови комітету з крімінального права и процесса Асоціації адвокатів України.

Солодко Євген - Керуючий Партнер, Адвокатської групи «Солодко і партнери». Однин з найкращих юристів в області кут. права і процесу.

Телефонуйте! Приходьте! І Ви дізнаєтеся все необхідне для збереження Вашого бізнесу.

Дата: 08.12.2016

Тривалість: 09: 30-18: 00

Вартість виконання: 1970 грн.

Знижки для 2 і більше учасників - 5% - 10%

У вартість входить - участь в заході, методичні матеріали, кава-брейк, обід в ресторані. Консультації фахівців, сертифікати.

Реєстрація: http://marmaer.ua/obyski-i-vyemki-na-predpriyatii/

Контактна особа: Олександр Архипенко

Телефон: +38 (098) 696-61-05

1317
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст