Обшуки і виїмки на підприємстві: як зберегти бізнес?

08.11.2016 | Організатор події: МАРМАЕР ГРУП

На семінарі-практикумі Ви зможете отримати практичні і вичерпні відповіді на питання пов'язані з обшуками і виїмками на підприємстві. Ви розглянете всі можливі превентивні заходи до приходу силовиків, алгоритм дій і правила поведінки персоналу під час обшуку і термінових дій після обшуку. Після заходу Ви будете поінформовані в правах і обов'язках правоохоронних органів по відношенню до бізнесу, особливості дачі пояснень та проведенні допиту для співробітників компанії. Ви отримаєте систематизовану і вичерпну інформацію про всі законні методи і шляхи повернення незаконно відібраного майна під час обшуку і заощадження своїх активів в рамках кримінальних проваджень.

Детальна програма за посиланням: http://marmaer.ua/obyski-i-vyemki-na-predpriyatii/

Доповідачі:

Черезов Ігор - очолює компанію «Адвокат Черезов і партнери» є одним з її засновників.

Лапутько Сергій - відомий адвокат, одним з напрямків діяльності є захист інтересів клієнтів в ході попереднього та судового розгляду кримінальних справ, пов'язаних з економічними злочинами і злочинами у сфері службової діяльності.

Петренко Євген - Адвока, Партнер, Керівник практики з кримінального права та процесу. Співкерівник практики вирішення спорів. Міжнародний правовий центр «EUCON».

Толкачов Ярослав - Керуючий партнер Адвокатське об'єднання «ЮРІМЕКС», заступник голови комітету з крімінального права и процесса Асоціації адвокатів України.

Солодко Євген - Керуючий Партнер, Адвокатської групи «Солодко і партнери». Однин з найкращих юристів в області кут. права і процесу.

Телефонуйте! Приходьте! І Ви дізнаєтеся все необхідне для збереження Вашого бізнесу.

Дата: 08.12.2016

Тривалість: 09: 30-18: 00

Вартість виконання: 1970 грн.

Знижки для 2 і більше учасників - 5% - 10%

У вартість входить - участь в заході, методичні матеріали, кава-брейк, обід в ресторані. Консультації фахівців, сертифікати.

Реєстрація: http://marmaer.ua/obyski-i-vyemki-na-predpriyatii/

Контактна особа: Олександр Архипенко

Телефон: +38 (098) 696-61-05

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Популярні події
ЕСПЧ
Назва події
Текст опис події:
0