Нові та чималі посадові оклади для прокурорів всіх рівнів затверджено!

10.01.2020    Просмотров:  20216
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Кабінет Міністрів України постановою від 11 грудня 2019 року № 1155 «Про умови оплати праці прокурорів» затвердив схеми посадових окладів прокурорів Офісу Генерального прокурора, обласних, окружних прокуратур.

Кабмін надав право керівникам органів прокуратури в межах установленого фонду оплати праці установлювати прокурорам посадові оклади відповідно до затверджених цією постановою схем посадових окладів, а також надбавку за інтенсивність праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 100 відсотків посадового окладу.

Так, посадовий оклад Генерального прокурора затверджений на рівні 93 648 грн. Посадовий оклад начальника департаменту Офісу ГП становить 40 341 грн, начальника самостійного управління – 38 612 грн, начальника самостійного відділу – 36 883 грн, а прокурора – 28 815 грн.

Для керівників обласної прокуратури встановлено оклад у розмірі 38 038 грн, а для обласних прокурорів – 32 052 грн.

Для керівників окружних прокуратур ця цифра становить 32 273 грн і відповідно для окружних прокурорів – 22 764 грн.

У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни зазначена надбавка скасовується або розмір її зменшується.

Встановлюється щомісячна надбавку за вислугу років за наявності стажу роботи: понад один рік у розмірі 10%, понад три роки – 15%, понад п’ять років – 18%, понад 10 років – 20%, понад 15 років — 25%, понад 20 років — 30%, понад 25 років – 40%, понад 30 років – 45%, понад 35% – 50% посадового окладу.

Згадайте новину: В Офис генпрокурора ищут людей "не из системы"

Запроваджено надбавку за виконання обов’язків тимчасово відсутнього прокурора, що перебуває на адміністративній посаді, або за вакантною адміністративною посадою – у розмірі 50% посадового окладу за посадою тимчасово відсутнього прокурора або за вакантною посадою пропорційно додатковому навантаженню.

А також – надбавку до посадових окладів державних експертів з питань таємниць та фахівців, які залучаються до підготовки рішень та висновків державних експертів з питань таємниць, у розмірі та порядку, що визначені законодавством, а також компенсацію за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці, у розмірі та порядку, що визначені законодавством.

Окрім того, установлюється посадовий оклад прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури відповідно до частини шостої статті 81 Закону України «Про прокуратуру»

Дозволяється здійснювати преміювання прокурорів відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці.

Прокурорам надаватимуть матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення під час надання щорічної основної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати прокурора.

Прокурорам органів прокуратури виплачуватимуть надбавку за знання та використання в роботі іноземної мови: однієї європейської – у розмірі 10%, однієї східної, угро-фінської або африканської – 15%, двох і більше мов – 25% посадового окладу.

За науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) або доктора наук з відповідної спеціальності передбачена доплата у розмірах відповідно 5 і 10% посадового окладу, а за надбавку за почесне звання «заслужений» – у розмірі 5% посадового окладу.

Доплата за науковий ступінь та надбавка за почесне звання «заслужений» виплачуються прокурорам, якщо їх діяльність збігається за профілем з науковим ступенем або почесним званням.

Оплата праці прокурорів, відряджених на роботу до державних органів, установ та організацій, проводиться виходячи із розмірів посадових окладів та інших складових заробітної плати (надбавок, доплат, премій, матеріальної допомоги) за посадами, які зазначені працівники займають у державних органах, установах та організаціях, до яких вони відряджені.

Якщо розмір нарахованої заробітної плати відрядженого працівника є меншим від розміру заробітної плати без урахування виплат, які мають одноразовий характер, і премії за посадою в органах прокуратури, з якої його відряджено, йому виплачується відповідна доплата.

Виплата заробітної плати відрядженим прокурорам здійснюється за рахунок коштів державних органів, установ та організацій, до яких вони відряджені.

Для прокурорів, умови оплати праці яких затверджені цією постановою, не застосовуються умови оплати праці працівників органів прокуратури, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 року № 505 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів прокуратури».

Зміна розмірів посадових окладів для працівників прокуратури, передбачених цією постановою, не є підставою для перерахунку пенсій, що призначені згідно із Законом України «Про прокуратуру».

Пользуйтесь нашими сервисами для получения юридических услуг :

Бесплатная консультация быстрый ответ на Ваш юридический вопрос поможет сориентироваться в дальнейших действиях.

Объявите собственный тендер и получите выгодное предложение от более чем 5000 юристов со всей Украины.

Видео-консультация юриста это современное и эффективное решение для получения необходимой информации

Каталог юристов Украины это эффективный способ найти надежного и профессионального исполнителя для Вашей юридической цели
20216
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярные судебные решения
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события:
0