Головна Блог ... Новини Нові та чималі посадові оклади для прокурорів всіх рівнів затверджено! Нові та чималі посадові оклади для прокурорів всіх...

Нові та чималі посадові оклади для прокурорів всіх рівнів затверджено!

эксклюзив
  • Автор: 

    Автор не вказаний

  • 6

  • 0

  • 21188

Відключити рекламу
Нові та чималі посадові оклади для прокурорів всіх рівнів затверджено! - tn1_novi_ta_chimali_posadovi_okladi_dlya_prokuroriv_vsih_rivniv_zatverdgeno_5e185a11b5072.jpg

Кабінет Міністрів України постановою від 11 грудня 2019 року № 1155 «Про умови оплати праці прокурорів» затвердив схеми посадових окладів прокурорів Офісу Генерального прокурора, обласних, окружних прокуратур.

Кабмін надав право керівникам органів прокуратури в межах установленого фонду оплати праці установлювати прокурорам посадові оклади відповідно до затверджених цією постановою схем посадових окладів, а також надбавку за інтенсивність праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 100 відсотків посадового окладу.

Так, посадовий оклад Генерального прокурора затверджений на рівні 93 648 грн. Посадовий оклад начальника департаменту Офісу ГП становить 40 341 грн, начальника самостійного управління – 38 612 грн, начальника самостійного відділу – 36 883 грн, а прокурора – 28 815 грн.

Для керівників обласної прокуратури встановлено оклад у розмірі 38 038 грн, а для обласних прокурорів – 32 052 грн.

Для керівників окружних прокуратур ця цифра становить 32 273 грн і відповідно для окружних прокурорів – 22 764 грн.

У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни зазначена надбавка скасовується або розмір її зменшується.

Встановлюється щомісячна надбавку за вислугу років за наявності стажу роботи: понад один рік у розмірі 10%, понад три роки – 15%, понад п’ять років – 18%, понад 10 років – 20%, понад 15 років — 25%, понад 20 років — 30%, понад 25 років – 40%, понад 30 років – 45%, понад 35% – 50% посадового окладу.

Згадайте новину: В Офис генпрокурора ищут людей "не из системы"

Запроваджено надбавку за виконання обов’язків тимчасово відсутнього прокурора, що перебуває на адміністративній посаді, або за вакантною адміністративною посадою – у розмірі 50% посадового окладу за посадою тимчасово відсутнього прокурора або за вакантною посадою пропорційно додатковому навантаженню.

А також – надбавку до посадових окладів державних експертів з питань таємниць та фахівців, які залучаються до підготовки рішень та висновків державних експертів з питань таємниць, у розмірі та порядку, що визначені законодавством, а також компенсацію за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці, у розмірі та порядку, що визначені законодавством.

Окрім того, установлюється посадовий оклад прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури відповідно до частини шостої статті 81 Закону України «Про прокуратуру»

Дозволяється здійснювати преміювання прокурорів відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці.

Прокурорам надаватимуть матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення під час надання щорічної основної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати прокурора.

Прокурорам органів прокуратури виплачуватимуть надбавку за знання та використання в роботі іноземної мови: однієї європейської – у розмірі 10%, однієї східної, угро-фінської або африканської – 15%, двох і більше мов – 25% посадового окладу.

За науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) або доктора наук з відповідної спеціальності передбачена доплата у розмірах відповідно 5 і 10% посадового окладу, а за надбавку за почесне звання «заслужений» – у розмірі 5% посадового окладу.

Доплата за науковий ступінь та надбавка за почесне звання «заслужений» виплачуються прокурорам, якщо їх діяльність збігається за профілем з науковим ступенем або почесним званням.

Оплата праці прокурорів, відряджених на роботу до державних органів, установ та організацій, проводиться виходячи із розмірів посадових окладів та інших складових заробітної плати (надбавок, доплат, премій, матеріальної допомоги) за посадами, які зазначені працівники займають у державних органах, установах та організаціях, до яких вони відряджені.

Якщо розмір нарахованої заробітної плати відрядженого працівника є меншим від розміру заробітної плати без урахування виплат, які мають одноразовий характер, і премії за посадою в органах прокуратури, з якої його відряджено, йому виплачується відповідна доплата.

Виплата заробітної плати відрядженим прокурорам здійснюється за рахунок коштів державних органів, установ та організацій, до яких вони відряджені.

Для прокурорів, умови оплати праці яких затверджені цією постановою, не застосовуються умови оплати праці працівників органів прокуратури, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 року № 505 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів прокуратури».

Зміна розмірів посадових окладів для працівників прокуратури, передбачених цією постановою, не є підставою для перерахунку пенсій, що призначені згідно із Законом України «Про прокуратуру».

  • 21188

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 21188

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст