06.02.2016    Просмотров:  323
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

"Мотор-Січ" та "Івченко-Прогрес" будуть імпортувати авіадвигуни до Австрії

"Мотор-Січ" та "Івченко-Прогрес" будуть імпортувати авіадвигуни до Австрії - motor_sich_ta_ivchenko_progres_budut_importuvati_aviadviguni_do_avstrii_56b61b41423d9.jpg

Новий однодвигунний літак австрійської компанії Diamond Aircraft DA50-JP7 здійснив перший політ 19 січня 2015 року. На літаку встановлений двигун виробництва українських компаній "Мотор-Січ" та "Івченко-Прогрес".

Генеральний директор Diamond Aircraft Крістіан Дріс після тестового польоту сказав, що з новим двигуном літак "літає як ракета".

За словами генерального конструктора "Івченко-Прогрес" Ігоря Кравченка, максимальна висота польоту літака із запорізьким двигуном прогнозується на рівні 7 тис. м. Представники "Мотор-Січ" повідомляють, що австрійська сторона планує й надалі використовувати запорізькі двигуни в програмі створення навчально-тренувального літака.

Згадайте новину: Новый Шелковый путь из Украины в Китай в обход России: 31 января первый поезд уже прибыл на китайскую границу 

У другій половині 2016 року відбудеться офіційна сертифікація двигуна, після чого планується регулярне постачання їх до Австрії, а також серійне виготовлення - мінімум 50 на рік.

Крістіан Дріс оголосив, що компанія Diamond Aircraft планує продавати 50 і більше літаків на рік. Ринками збуту будуть країни Східної Європи, Латинської Америки, Африки, а також Китай.

Джерело: gazeta.ua

Згадайте новину: Россия уже потеряла 600 млрд. доларов США от санкций и падения цены на нефть. Но это далеко не предел... 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: