11.11.2015    Просмотров:  372
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Мораторій на відчуження сільськогосподарських земель продовжено до 1 січня 2017 року.

Мораторій на відчуження сільськогосподарських земель продовжено  до 1 січня 2017 року.   - moratoriy_na_vidchugennya_silskogospodarskih_zemel_prodovgeno_do_1_sichnya_2017_roku_56422d33024ef.jpg

Верховна Рада України продовжила заборону відчуження сільськогосподарських земель. За відповідний законопроект № 3404 проголосували 309 народних депутатів при мінімально необхідних 226. 

Законом вносяться зміни до «Перехідних положень» Земельного кодексу України, якими до 1 січня 2017 року продовжується дія мораторію на купівлю-продаж та відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення та на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств.

«Відміна в умовах військового стану та економічної кризи мораторію на відчуження сільськогосподарських земель, без врегулювання на законодавчому рівні процедури обігу земель сільськогосподарського призначення, є загрозою як національній, так і продовольчій безпеці нашої держави, яка може втратити найцінніший ресурс – українські сільськогосподарські землі», – вважають автори законопроекту. 

Обговорюйте тему: Орендна плата за земельну ділянку: проблемні питання 

Відповідно до пояснювальної записки, продовження мораторію на рік дозволить врегулювати за цей час на законодавчому рівні процедуру обігу земель сільськогосподарського призначення та розробити необхідні нормативно-правові акти.

Дія мораторію закінчувалася 1 січня 2016 року. 

Джерело: РадіоСвобода

Читайте статтю: Земельная экзотика: аренда, суперфиций, эмфитевзис

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: