Главная Блог ... Новости Міністр Малюська: Україна має чотири можливі напрями конфіскації активів РФ Міністр Малюська: Україна має чотири можливі напря...

Міністр Малюська: Україна має чотири можливі напрями конфіскації активів РФ

Отключить рекламу
Міністр Малюська: Україна має чотири можливі напрями конфіскації активів РФ - 4d80df89f1c4d4fafffe10a11037c655.jpg

Україна має чотири можливі напрями конфіскації активів росії та пов’язаних із нею компаній, - повідомив Міністр юстиції України Денис Малюська під час всеукраїнського телемарафону.

Вспомните новость: «В офшорах до $1 триллиона капитала РФ». 37 российских олигархов встретились с Путиным в день вторжения в Украину

1. Конфіскація такого майна за рішенням суду, як це відбулося з активами Медведчука. Було накладено арешт на майно в межах кримінального провадження судом. Майно, вказане в переліку ухвали суду, було передано в управління АРМА, і потім АРМА, у зв’язку зі специфічним статусом активів, передало активи в управління державній компанії за спрощеною процедурою через розпорядження Кабінету Міністрів. Управителем стане одна з компаній Нафтогазу.

2. Новий закон про конфіскацію російських активів, який вже надісланий на підпис президентові. Відповідно до нього, рішення про конфіскацію прийматиме ВАКС на підставі кілька десятків критеріїв, за якими будуть визначатися особи, які потраплять під санкції, в тому числі санкції у вигляді стягнення майна у дохід держави. При цьому перехід майна у власність держави відбуватиметься досить швидко - протягом місяця після зібрання документів, які підтверджують російську власність та зв’язок і підтримку держави-агресора.

3. Закон, який вже діє - про націоналізацію майна російської держави. Мова йде про Сбербанк і його активи та про Промінвестбанк.

4. Найпростіший спосіб - конфіскація майна у зв’язку з воєнним станом. Але цей шлях є небажаним. Така конфіскація не потребує ніякої аргументації, але тоді виникає обов’язок компенсувати вартість. Тому поки що він не використовується.

Реальні кроки щодо конфіскації російських активів в Україні стануть гарним прикладом для міжнародної спільноти зробити теж саме. Тим паче, що Україна вже запропонувала юридичний механізм для такої реалізації. Якщо цей механізм буде імплементовано західними партнерами найближчим часом, то Україна зможе розраховувати на отримання грошей центробанку рф вже у кінці цього року.

Джерело: Урядовий портал

Згадайте новину: Закон про конфіскацію майна росіян і білорусів ухвалено: як це буде працювати (№7194)

 • 1732

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1732

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст