Главная Блог ... Новости Мін'юст розробив онлайн-систему для убезпечення від рейдерства, – Бернацька Мін'юст розробив онлайн-систему для убезпечення ві...

Мін'юст розробив онлайн-систему для убезпечення від рейдерства, – Бернацька

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 2

 • 0

 • 1680

Отключить рекламу
Мін'юст розробив онлайн-систему для убезпечення від рейдерства, – Бернацька - tn1_min_yust_rozrobiv_onlayn_sistemu_dlya_ubezpechennya_vid_reyderstva_bernatska_5a5c992fc65f9.jpg

В Україні жертвами рейдерських захоплень може стати будь-яке підприємство, якщо воно не реєструє договори оренди в електронній базі даних. Тому Міністерство юстиції розробило онлайн-систему реєстрації, завдяки якій можна, не виходячи з дому, оформити усі документи.

Про це в ефірі проекту «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» (щонеділі о 15:10 на телеканалі ZIK) говорила перший заступник Міністра юстиції України Наталія Бернацька.

«При Міністерстві юстиції працює антирейдерська комісія, яка безпосередньо реагує на порушення у сфері реєстрації бізнесу. Наприклад, таким чином було врятовано від захоплення підприємство «Нива», у якого рейдери намагалися забрати врожай. Наші експерти допомогли аграріям правильно зареєструвати договори оренди землі, що їх і захистило», – розповіла Бернацька.

За її словами, в Україні жертвами рейдерських захоплень може стати будь-яке підприємство, якщо воно не реєструє договори оренди в електронній базі даних.

«Мінюст розробив онлайн-систему реєстрації і відтепер не треба йти до реєстратора і заповнювати документи. Можна просто відкрити комп’ютер, відсканувати договір оренди, завантажити його туди, підписати електронним цифровим підписом і на сто відсотків себе захистити від рейдерства», – сказала вона.

Також вона розповіла про сервіс «смс-маяк», який може надійно захистити бізнес та майно в Україні.

«Ми розробили онлайн-сервіс, який називається «смс-маяк». Якщо з вашим майном, нерухомістю, бізнесом намагаються щось зробити у державному реєстрі, то вам одразу прийде смс-повідомлення і ви будете про це знати. Тому, той, хто стежить за своїм майном та бізнесом і розуміє, що можуть відбуватися якісь атаки, замовляє цю послугу, щоб одразу реагувати на незаконні дії», – прокоментувала вона.

Якщо ж було зафіксовано такий факт, як втручання у державний реєстр, то, за її словами, потрібно одразу звертатися до Національної поліції, а також до Мінюсту, щоб подати скаргу на дії реєстратора.

«Комісія Мінюсту протягом декількох тижнів може розглянути заяву щодо можливого рейдерства і це питання можна буде вирішити набагато швидше, ніж через правоохоронні органи. Адже, якщо рейдери захопили ваше підприємство, то завдяки швидкій реакції Мінюсту, вони не зможуть витратити ваші гроші, а також продавати ваше майно чи брати кредити», – додала Бернацька.

Джерело: ZIK

 • 1680

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1680

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст