03.06.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  100
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Мін’юст отримує менше скарг на дії реєстраторів - приємна статистика

З початку цього року Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації отримала лише 700 звернень від громадян. В річному розрізі цей показник утричі менший за минулорічний, у 2015 громадяни скаржилися до органів Міністерства майже 5000 разів.

Про це сьогодні під час зустрічі з представниками Американської торгівельної палати повідомив заступник Міністра юстиції Павло Мороз.

«У зв’язку з реформою кількість скарг на дії державних реєстраторів значно скоротилася. Хочу зазначити, що левова частка ось цих 700 скарг стосується  роботи реєстраторів органів Міністерства юстиції, котрі були ліквідовані», -  зазначив заступник Міністра юстиції.

Згадайте новину: Електроний апостиль мінюст запроваджує вже сьогодні!

 на сьогодні Комісія задовільнила майже 100 скарг. 

«Вже заблоковано доступ до реєстрів  нотаріусам, які здійснили грубі помилки при здійсненні реєстраційних дій, що згодом було відмінено», - наголосив Павло Мороз.

На його переконання, завдяки діяльності Комісії Мін’юст може швидко вирішити проблему з рейдерством та скоротити кількість реєстраторів, які потенційно можуть бути причетні до захоплень.

У свою чергу заступник Міністра юстиції Сергій Шкляр  поінформував, що найближчим часом Парламент має прийняти низку законодавчих актів, які запустять реформу системи виконання судових рішень та запровадять в Україні інститут приватних виконавців.

Вспомните новость: Единый государственный реестр корупционеров будет в открытом доступе 

«Президент у рамках судової реформи подав як невідкладні законопроекти, які забезпечать реформу виконавчої служби. Нині вже пройдено перше читання, внесені депутатські правки, і в цей четвер ми сподіваємося підготовлені закони будуть прийняті, і ми запустимо зміни у сфері виконання судових та інших рішень», - зауважив він.

Він також повідомив, що в четвер парламент має в першому читанні розглянути Закон про електронні арешти, який докорінно змінить систему накладення арештів на банківські рахунки. Якщо зараз ця процедура займає кілька тижнів, то після прийняття закону вона займе не більше 1 дня. При цьому, повністю буде виключено людський фактор і можливості корупційного впливу.

Джерело: Мін'юст

Згадайте новину: Мінюст - звіт міністра Петренка за виконану у 2015 році роботу

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення