Головна Блог ... Новини Мін’юст отримує менше скарг на дії реєстраторів - приємна статистика Мін’юст отримує менше скарг на дії реєстраторів - ...

Мін’юст отримує менше скарг на дії реєстраторів - приємна статистика

эксклюзив
Відключити рекламу
 - tn1_0_40317800_1464902402_5750a3026272f.jpg

З початку цього року Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації отримала лише 700 звернень від громадян. В річному розрізі цей показник утричі менший за минулорічний, у 2015 громадяни скаржилися до органів Міністерства майже 5000 разів.

Про це сьогодні під час зустрічі з представниками Американської торгівельної палати повідомив заступник Міністра юстиції Павло Мороз.

«У зв’язку з реформою кількість скарг на дії державних реєстраторів значно скоротилася. Хочу зазначити, що левова частка ось цих 700 скарг стосується роботи реєстраторів органів Міністерства юстиції, котрі були ліквідовані», - зазначив заступник Міністра юстиції.

Згадайте новину: Електроний апостиль мінюст запроваджує вже сьогодні!

на сьогодні Комісія задовільнила майже 100 скарг.

«Вже заблоковано доступ до реєстрів нотаріусам, які здійснили грубі помилки при здійсненні реєстраційних дій, що згодом було відмінено», - наголосив Павло Мороз.

На його переконання, завдяки діяльності Комісії Мін’юст може швидко вирішити проблему з рейдерством та скоротити кількість реєстраторів, які потенційно можуть бути причетні до захоплень.

У свою чергу заступник Міністра юстиції Сергій Шкляр поінформував, що найближчим часом Парламент має прийняти низку законодавчих актів, які запустять реформу системи виконання судових рішень та запровадять в Україні інститут приватних виконавців.

Вспомните новость: Единый государственный реестр корупционеров будет в открытом доступе

«Президент у рамках судової реформи подав як невідкладні законопроекти, які забезпечать реформу виконавчої служби. Нині вже пройдено перше читання, внесені депутатські правки, і в цей четвер ми сподіваємося підготовлені закони будуть прийняті, і ми запустимо зміни у сфері виконання судових та інших рішень», - зауважив він.

Він також повідомив, що в четвер парламент має в першому читанні розглянути Закон про електронні арешти, який докорінно змінить систему накладення арештів на банківські рахунки. Якщо зараз ця процедура займає кілька тижнів, то після прийняття закону вона займе не більше 1 дня. При цьому, повністю буде виключено людський фактор і можливості корупційного впливу.

Джерело: Мін'юст

Згадайте новину: Мінюст - звіт міністра Петренка за виконану у 2015 році роботу

 • 1239

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1239

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст