Главная Блог ... Новости Лист головнокомандувача ЗСУ Залужного, щодо дозволу військкомату на пересування Лист головнокомандувача ЗСУ Залужного, щодо дозво...

Лист головнокомандувача ЗСУ Залужного, щодо дозволу військкомату на пересування

Отключить рекламу
 Лист головнокомандувача ЗСУ Залужного, щодо дозволу військкомату на пересування - d8bd77ea752f416296d251059580498a.jpg

Нардеп Олександр Федієнко опублікував лист головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з відповідними директивами щодо дозволу військкомату на пересування.

В листі йдеться, що «підставою для виїзду за межі місця проживання з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час для призовників, військовозобов’язаних та резервістів є дозвіл керівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку» — тобто військкомату.

Органи влади Запорізької області отримали лист від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з відповідними директивами, — повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Федієнко.

Водночас сам порядок до опублікованого народним депутатом листа головнокомандувача ЗСУ не додається.

Звертаю увагу що зараз війна, все змінюється досить динамічно. Міноборони працює суто в рамках чинного законодавства, — підсумував нардеп.

Згадайте новину: Слушна думка міністра Резніков. Для безпеки треба демілітаризувати європейську частину Росії

Раніше на Запоріжжі ширилася інформація, що через повномасштабне вторгнення на територію України та пов’язаний з цим режим мобілізації, набрали чинності певні обмеження на виїзд з територій проживання для категорій військовозобов’язаних.

Це стосується в тому числі процедури перетину лінії розмежування на в’їзд або на виїзд, — повідомили в гуманітарному штабі Запорізької ОВА.

1 липня УНІАН опублікувало статтю адвоката Дмитра Вороніна. Він стверджував, що «за деякою інформацією» влада готує документ, який визначатиме правила видачі довідок військовозобов’язаним чоловікам. Джерела інформації він не назвав.

Згадайте новину: В Україні сформували бойову річкову флотилію ЗСУ - віцеадмірал Олексій Неїжпапа

4 липня публікацію підхопила Запорізька ОВА. На сайті адміністрації з’явилися непідтверджені тези зі статті Воронцова як беззаперечний факт. Насправді рішення ніхто не ухвалював. Щоб виїхати за межі своєї області, військовозобов’язаним не потрібно брати довідку.

Слід додати, що у законі України «Про військовий обовʼязок та військову службу» є п. 4 ст. 37, який забороняє у воєнний час призовникам, військовозобовʼязаним та резервістам виїжджати без спеціального дозволу від військкомату. Але досі немає жодного механізму, як отримувати таку довідку.

 • 6376

  Просмотров

 • 2

  Коментарии

 • 6376

  Просмотров

 • 2

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Межі населеного пункту!

  06.07.2022 11:17

  "Межі місця проживання (місяця перебування)" - з квартири можно виходити?

  06.07.2022 09:20

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст