Головна Блог ... Новини Лист головнокомандувача ЗСУ Залужного, щодо дозволу військкомату на пересування Лист головнокомандувача ЗСУ Залужного, щодо дозво...

Лист головнокомандувача ЗСУ Залужного, щодо дозволу військкомату на пересування

Відключити рекламу
 - d8bd77ea752f416296d251059580498a.jpg

Нардеп Олександр Федієнко опублікував лист головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з відповідними директивами щодо дозволу військкомату на пересування.

В листі йдеться, що «підставою для виїзду за межі місця проживання з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час для призовників, військовозобов’язаних та резервістів є дозвіл керівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку» — тобто військкомату.

Органи влади Запорізької області отримали лист від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з відповідними директивами, — повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Федієнко.

Водночас сам порядок до опублікованого народним депутатом листа головнокомандувача ЗСУ не додається.

Звертаю увагу що зараз війна, все змінюється досить динамічно. Міноборони працює суто в рамках чинного законодавства, — підсумував нардеп.

Згадайте новину: Слушна думка міністра Резніков. Для безпеки треба демілітаризувати європейську частину Росії

Раніше на Запоріжжі ширилася інформація, що через повномасштабне вторгнення на територію України та пов’язаний з цим режим мобілізації, набрали чинності певні обмеження на виїзд з територій проживання для категорій військовозобов’язаних.

Це стосується в тому числі процедури перетину лінії розмежування на в’їзд або на виїзд, — повідомили в гуманітарному штабі Запорізької ОВА.

1 липня УНІАН опублікувало статтю адвоката Дмитра Вороніна. Він стверджував, що «за деякою інформацією» влада готує документ, який визначатиме правила видачі довідок військовозобов’язаним чоловікам. Джерела інформації він не назвав.

Згадайте новину: В Україні сформували бойову річкову флотилію ЗСУ - віцеадмірал Олексій Неїжпапа

4 липня публікацію підхопила Запорізька ОВА. На сайті адміністрації з’явилися непідтверджені тези зі статті Воронцова як беззаперечний факт. Насправді рішення ніхто не ухвалював. Щоб виїхати за межі своєї області, військовозобов’язаним не потрібно брати довідку.

Слід додати, що у законі України «Про військовий обовʼязок та військову службу» є п. 4 ст. 37, який забороняє у воєнний час призовникам, військовозобовʼязаним та резервістам виїжджати без спеціального дозволу від військкомату. Але досі немає жодного механізму, як отримувати таку довідку.

 • 3597

  Переглядів

 • 2

  Коментарі

 • 3597

  Переглядів

 • 2

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Межі населеного пункту!

  06.07.2022 11:17

  "Межі місця проживання (місяця перебування)" - з квартири можно виходити?

  06.07.2022 09:20

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст