2019-07-01 | Автор: "Протокол"

LEGAL SUPPORT 24/7

мобільний додаток екстреного виклику адвоката
Официальный вебсайт
Facebook
Дата основания
2019-01-01
Количество сотрудников
10
Продукт

Розроблений на замовлення юридичної компанії LS GROUP мобільний додаток LEGAL SUPPORT 24/7 із головною функцією екстреного виклику адвоката успішно впроваджений та ефективно функціонує в сфері юриспруденції, як на території України, так і за її межами.

Програма працює цілодобово – 24 години на добу та 7 днів на тиждень за аналогією зі «швидкою медичною допомогою».

Завдяки її основного функціоналу в надзвичайних та екстрених ситуаціях, зокрема обшуках, допитах, затриманнях чи податкових перевірках адвокати LS GROUP мають змогу невідкладно надати правову підтримку, а клієнти отримують можливість в мобільному режимі, за лічені хвилини, отримати цю допомогу.

Застосування додатку сприяє ефективному захисту активів та інтересів менеджменту підприємств, прийняттю оперативних, а головне – юридично правильних рішень. Вся інформація, отримана та передана за допомогою цього додатка, є предметом адвокатської таємниці. Додаток не збирає і не використовує інформацію про особу.

Зокрема, програма LEGAL SUPPORT 24/7 розроблена для смартфонів на базі операційних систем IOS та Android. При натисканні інтерфейсу виклику адвоката і активації режиму тривоги оператор автоматично отримує інформацію про географічне місцезнаходження особи на всій території України або за її межами.

Дані геолокації надають можливість компанії організувати невідкладне прибуття адвоката у відповідне місце, незважаючи на вилучення або втрату телефону, неможливості користування ним чи відсутності позитивного рішення службових осіб правоохоронних органів про залучення адвоката для захисту інтересів клієнта.

Окрім цього, користувач має можливість записати голосове повідомлення для оператора, яке також відправляється автоматично.

Задля недопущення можливості відключення цієї функції сторонніми особами вона блокується особистим паролем користувача.

Також клієнти програми LEGAL SUPPORT 24/7 мають змогу самостійно отримати правові рекомендацій поводження під час обшуку, допиту, затримання та податкової перевірки ще до прибуття адвоката. Додаток містить базу даних правоохоронних та контролюючих органів України, їх адреси та засобу зв’язку.

Мобільний додаток доступний для безкоштовного завантаження в магазинах App Store та Play Market. Для користування всім спектром послуг додатку необхідна авторизація, яка здійснюється за заявкою Клієнта оператором LS GROUP або самостійно користувачем із послідуючою передачею йому логіна та паролю для реєстрації.

Завдяки управлінню цим мобільним додатком LS GROUP має можливість координувати діяльність зареєстрованих адвокатів та користувачів додатку, надаючи останнім вчасну та компетентну правову допомогу.

Зокрема додатком передбачено можливість реєстрації адвокатів із регіонів України та з-за кордону, яким за допомогою нього можуть надаватися доручення про захист прав та інтересів за принципом територіальності – одночасного місцезнаходження Клієнта та адвоката у відповідному місці чи регіоні держави (за кордоном).

Реєстрація таких адвокатів здійснюється оператором після отримання відповідного електронного повідомлення від адвоката із витягом його профайлу з Єдиного реєстру адвокатів України Національної асоціації адвокатів України.

Мобільний додаток LEGAL SUPPORT 24/7 – це цілодобовий юридичний захист на території України та за її межами!

Основатель
Юридична компанія LS GROUP
Юридична компанія LEGAL SUPPORT GROUP із офісами у м. Києві та регіонах успішно працює на ринку юридичних послуг в Україні. Юридична компанія LS GROUP надає юридичні послуги фізичним та юридичним особам, приділяючи особливу увагу юридичному супроводу бізнесу. Компанія спеціалізується у системному адвокатському обслуговуванні менеджменту підприємств та захисту їх інтересів під час кримінального провадження.
1052
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст