Главная Юридический мир ... События Курс з кримінального права CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0 Курс з кримінального права CRIMINAL LAW & BUSINESS...

Курс з кримінального права CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0

13.08.2020
Просмотров : 1443
 - 0_43209300_1597307955_5f34fc336984b.png
Дата события
2020-09-21
Время проведения: 19:00-21:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : online
Показать на карте

Курс CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0 – вже третій запуск комплексної програми з кримінального права та захисту бізнесу від ВСА та Legal House!

Реєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/3fTn0vJ

  • Працюєте на підприємстві, але не знаєте, як поводитися під час візитів представників правоохоронних органів?
  • Є практикуючим адвокатом, але хотіли б підвищити свою кваліфікацію?
  • Все ще вчитеся, але вже замислюєтеся про те, щоб пов'язати своє життя з адвокатурою?

Ласкаво просимо на курс CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0!

Старт – 21 вересня 2020р.

Дізнавайтесь лайфхаки для захисту бізнесу від несанкціонованих обшуків, необґрунтованих арештів майна та інших незаконних дій з боку силових структур!

Програма курсу включає в себе розгляд всіх стадій досудового етапу кримінального провадження для адвоката, з детальним розбором алгоритмів під час слідчих дій.

Наші експерти-практики поділяться з вами ефективними стратегіями захисту під час обшуків, затримань, допитів та інших слідчих дій; розкажуть про тактику поведінки в суді першої інстанції і особливості формування доказової бази; допоможуть сформувати лінію захисту на стадії оскарження вироку; розкриють всі аспекти ведення захисту за міжнародним кримінальним справам; дадуть рекомендації щодо захисту прав клієнта при розслідуванні корупційних справ та службових злочинів.

Курс CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0 - це:

  • онлайн-участь збудь-якої точки планети;
  • 2 місяці навчання (лекції 2 рази в тиждень);
  • 9 кращих експертів з кримінального права, серед яких практикуючі адвокати, судді, кандидати юридичних наук;
  • записи всіх лекцій та презентацій спікерів в особистих кабінетах;
  • нетворкинг в закритому чаті Telegram.

Бажаєте захистити свій бізнес від кримінального переслідування? Мрієте як юрист вийти на новий професійний рівень? Прагнете максимально ефективно представляти інтереси бізнесу в кримінальному провадженні?

CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0 - це те, що вам потрібно! Максимум результату всього за 2 місяці навчання у експертів екстра-класу!

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3fTn0vJ

1443
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст