Головна Юридичний світ ... Події Курс з кримінального права CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0 Курс з кримінального права CRIMINAL LAW & BUSINESS...

Курс з кримінального права CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0

13.08.2020
Переглядів : 1449
 - 0_43209300_1597307955_5f34fc336984b.png
Дата події
2020-09-21
Час проведення: 19:00-21:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Локація : online
Показати на мапі

Курс CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0 – вже третій запуск комплексної програми з кримінального права та захисту бізнесу від ВСА та Legal House!

Реєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/3fTn0vJ

  • Працюєте на підприємстві, але не знаєте, як поводитися під час візитів представників правоохоронних органів?
  • Є практикуючим адвокатом, але хотіли б підвищити свою кваліфікацію?
  • Все ще вчитеся, але вже замислюєтеся про те, щоб пов'язати своє життя з адвокатурою?

Ласкаво просимо на курс CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0!

Старт – 21 вересня 2020р.

Дізнавайтесь лайфхаки для захисту бізнесу від несанкціонованих обшуків, необґрунтованих арештів майна та інших незаконних дій з боку силових структур!

Програма курсу включає в себе розгляд всіх стадій досудового етапу кримінального провадження для адвоката, з детальним розбором алгоритмів під час слідчих дій.

Наші експерти-практики поділяться з вами ефективними стратегіями захисту під час обшуків, затримань, допитів та інших слідчих дій; розкажуть про тактику поведінки в суді першої інстанції і особливості формування доказової бази; допоможуть сформувати лінію захисту на стадії оскарження вироку; розкриють всі аспекти ведення захисту за міжнародним кримінальним справам; дадуть рекомендації щодо захисту прав клієнта при розслідуванні корупційних справ та службових злочинів.

Курс CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0 - це:

  • онлайн-участь збудь-якої точки планети;
  • 2 місяці навчання (лекції 2 рази в тиждень);
  • 9 кращих експертів з кримінального права, серед яких практикуючі адвокати, судді, кандидати юридичних наук;
  • записи всіх лекцій та презентацій спікерів в особистих кабінетах;
  • нетворкинг в закритому чаті Telegram.

Бажаєте захистити свій бізнес від кримінального переслідування? Мрієте як юрист вийти на новий професійний рівень? Прагнете максимально ефективно представляти інтереси бізнесу в кримінальному провадженні?

CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION 3.0 - це те, що вам потрібно! Максимум результату всього за 2 місяці навчання у експертів екстра-класу!

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3fTn0vJ

1449
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст