21.05.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  194
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

ВККС України повернула клопотання про відсторонення скандального судді Вознюка

20 травня 2016 року на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядалось клопотання в.о. Генерального прокурора України про продовження строку відсторонення судді від посади у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Згадайте новину: Незаконнє звільнення вбивці Лозінського В. О. суддею Вознюком С. М.

Комісія вирішила повернути клопотання щодо продовження строку відсторонення Вознюка Сергія Михайловича від посади судді та голови Бориспільського міськрайонного суду Київської області у зв’язку з недотриманням вимог статті 155 Кримінального процесуального кодексу України.

Клопотання судді Авдіївського міського суду Донецької області Панченко Олени Олександрівни про скасування рішення Комісії від 24 січня 2012 року № 1/вп-12 про відсторонення від посади залишено без розгляду.

Довідково: Суддя Вознюк С.М.

Рішенням Комісії від 02 вересня 2015 року суддю Вознюка С.М. відсторонено від посади строком на два місяці, а рішеннями від 02 листопада, 30 листопада, 25 грудня 2015 року, 25 січня, 22 лютого, 22 березня та 22 квітня 2016 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Вознюк С.М. обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України, а саме у постановленні завідомо неправосудної ухвали, якою звільнив засудженого за вчинення злочинів, один з яких є тяжким, від подальшого відбування покарання у вигляді позбавлення волі за станом здоров’я.

Джерело: Вища кваліфікаційна комісія

Згадайте новину: Гарний початок роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення