Главная Блог ... Новости Колишній президент Грузії Саакашвілі отримав громадянство України та призначений керівником Одеської області Колишній президент Грузії Саакашвілі отримав грома...

Колишній президент Грузії Саакашвілі отримав громадянство України та призначений керівником Одеської області

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1096

Отключить рекламу
 - tn1_kolishniy_prezident_gruzii_saakashvili_otrimav_gromadyanstvo_ukraini_ta_bude_priznacheniy_kerivnikom_odeskoi_oblasti_5569ae6a38974.jpg

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі офіційно отримав громадянство України. Про це йдеться в оприлюдненому указі Президента №301/2015 "Про прийняття до громадянства України Саакашвілі М. як особи, прийняття якої до громадянства України становить державний інтерес для України" від 29 травня 2015 року.

"Відповідно до пункту 26 статті 106 Конституції України та статті 9 Закону України "Про громадянство України" постановляю прийняти до громадянства України Саакашвілі Міхеіла, 1967 року народження, уродженця Грузії, який проживає у місті Києві", - йдеться в документі.

Напередодні Кабмін вніс подання, задовольнивши прохання Президента про призначення Міхеїла Саакашвілі на посаду голови Одеської ОДА. Раніше заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий заявив, що прогноз ймовірності того, що Президент України Петро Порошенко призначить колишнього Президента Грузії Міхеїла Саакашвілі губернатором Одеської області, становить 99%.

Також А.Геращенко повідомив, що кандидатуру М.Саакашвілі на пост губернатора Одещини запропонував Президент.

У своїй промові Президент подякував екс-голову ОДА Ігоря Палицю за те, що він протягом року успішно виконував головне завдання - зберегти незалежність і територіальну цілісність України. Однак, за словами Порошенка, перед країною стоять і інші завдання, першими серед яких він назвав викорінення корупції та децентралізацію влади.

Представляючи нового главу регіону, Порошенко назвав його "людиною, яка робить неможливе можливим". Він розповів, що знайомий з Саакашвілі з часів спільного навчання в КІМО.

Президент України навів цифри досягнень грузинської влади за період правління Михайла Саакашвілі. Крім показників зростання ВВП, він звернув увагу на рівень довіри до влади, який підвищився з 5% до 84%. "Навіть до церкви в нас немає такої довіри", - сказав Порошенко

Джерело: УНН
Згадайте новину:Суд у Тбілісі вирішив взяти під варту Михайла Саакашвілі

Броніслав Коморовський програв, а новим президентом Польщі став Анджей Дуда

 • 1096

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1096

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст