Головна Блог ... Новини Колишній президент Грузії Саакашвілі отримав громадянство України та призначений керівником Одеської області Колишній президент Грузії Саакашвілі отримав грома...

Колишній президент Грузії Саакашвілі отримав громадянство України та призначений керівником Одеської області

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1130

Відключити рекламу
 - tn1_kolishniy_prezident_gruzii_saakashvili_otrimav_gromadyanstvo_ukraini_ta_bude_priznacheniy_kerivnikom_odeskoi_oblasti_5569ae6a38974.jpg

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі офіційно отримав громадянство України. Про це йдеться в оприлюдненому указі Президента №301/2015 "Про прийняття до громадянства України Саакашвілі М. як особи, прийняття якої до громадянства України становить державний інтерес для України" від 29 травня 2015 року.

"Відповідно до пункту 26 статті 106 Конституції України та статті 9 Закону України "Про громадянство України" постановляю прийняти до громадянства України Саакашвілі Міхеіла, 1967 року народження, уродженця Грузії, який проживає у місті Києві", - йдеться в документі.

Напередодні Кабмін вніс подання, задовольнивши прохання Президента про призначення Міхеїла Саакашвілі на посаду голови Одеської ОДА. Раніше заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий заявив, що прогноз ймовірності того, що Президент України Петро Порошенко призначить колишнього Президента Грузії Міхеїла Саакашвілі губернатором Одеської області, становить 99%.

Також А.Геращенко повідомив, що кандидатуру М.Саакашвілі на пост губернатора Одещини запропонував Президент.

У своїй промові Президент подякував екс-голову ОДА Ігоря Палицю за те, що він протягом року успішно виконував головне завдання - зберегти незалежність і територіальну цілісність України. Однак, за словами Порошенка, перед країною стоять і інші завдання, першими серед яких він назвав викорінення корупції та децентралізацію влади.

Представляючи нового главу регіону, Порошенко назвав його "людиною, яка робить неможливе можливим". Він розповів, що знайомий з Саакашвілі з часів спільного навчання в КІМО.

Президент України навів цифри досягнень грузинської влади за період правління Михайла Саакашвілі. Крім показників зростання ВВП, він звернув увагу на рівень довіри до влади, який підвищився з 5% до 84%. "Навіть до церкви в нас немає такої довіри", - сказав Порошенко

Джерело: УНН
Згадайте новину:Суд у Тбілісі вирішив взяти під варту Михайла Саакашвілі

Броніслав Коморовський програв, а новим президентом Польщі став Анджей Дуда

 • 1130

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1130

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст