26.06.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  97
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Карма хабарника: Н. Кучменко виплатять зарплату, а О. Білий попався на хабарі

Головне управління держказначейської служби України в м. Києві має за рахунок держбюджету виплатити Наталії Кучменко 313 тис грн заробітку за час відсторонення від посади начальника управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації та 500 тис грн моральної шкоди. Про це свідчить ухвала Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ від 9 червня.

У серпні 2006 року столичний прокурор Білий О.В. порушив проти Кучменко кримінальну справу за звинуваченням у хабарництві. За даними слідства, вона разом з заступником голови Дніпровської столичної РДА вимагали хабар від ТОВ «Ригель» за те, щоб оплата за виконані роботи з ремонту санвузлів у школах району столиці була здійснена.

Згадайте новину: Арсен Аваков: Люди, повідомляйте, якщо з Вас вимагають хабар – будемо чистити!

У 2014 році суд виправдав Кучменко. А наприкінці минулого року вона звернулася до суду з вимогою відшкодувати їй шкоду, завдану незаконними діями органів прокуратури.

Суди постановили виплатити їй втрачений заробіток за період відсторонення від посади з серпня 2006 року по грудень 2014 року у розмірі 313 тис грн, а також 500 тис грн моральної шкоди.

Згадайте новину: Зятя Ківалова Сергія Нечипоренко колишнього прокурора Подільського району м. Києва затримали за хабар

Нагадаємо, заступник прокурора Подільського району міста Києва Олексій Володимирович Білий був затриманий у грудні 2015 року разом з колишнім працівником цієї ж прокуратури Сергієм Нечипоренком, колишнім зятем Сергія Ківалова, за отримання $150 тис хабара. ГПУ вже завершила розслідування по цьому провадженню. Зараз сторони отримали доступ до матеріалів справи, після чого вона буде передана до суду.

Згадайте новину: СБУ затримала мера Вишгорода, Олексія Момота, який вимагав хабар у 1 мільйон євро

Джерело: Наші гроші

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення