Главная Блог ... Новости Карма хабарника: Н. Кучменко виплатять зарплату, а О. Білий попався на хабарі Карма хабарника: Н. Кучменко виплатять зарплату, а...

Карма хабарника: Н. Кучменко виплатять зарплату, а О. Білий попався на хабарі

Отключить рекламу
Карма хабарника: Н. Кучменко виплатять зарплату, а О. Білий попався на хабарі - tn1_0_50146700_1466946490_576fd3ba7a720.jpg

Головне управління держказначейської служби України в м. Києві має за рахунок держбюджету виплатити Наталії Кучменко 313 тис грн заробітку за час відсторонення від посади начальника управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації та 500 тис грн моральної шкоди. Про це свідчить ухвала Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ від 9 червня.

У серпні 2006 року столичний прокурор Білий О.В. порушив проти Кучменко кримінальну справу за звинуваченням у хабарництві. За даними слідства, вона разом з заступником голови Дніпровської столичної РДА вимагали хабар від ТОВ «Ригель» за те, щоб оплата за виконані роботи з ремонту санвузлів у школах району столиці була здійснена.

Згадайте новину: Арсен Аваков: Люди, повідомляйте, якщо з Вас вимагають хабар – будемо чистити!

У 2014 році суд виправдав Кучменко. А наприкінці минулого року вона звернулася до суду з вимогою відшкодувати їй шкоду, завдану незаконними діями органів прокуратури.

Суди постановили виплатити їй втрачений заробіток за період відсторонення від посади з серпня 2006 року по грудень 2014 року у розмірі 313 тис грн, а також 500 тис грн моральної шкоди.

Згадайте новину: Зятя Ківалова Сергія Нечипоренко колишнього прокурора Подільського району м. Києва затримали за хабар

Нагадаємо, заступник прокурора Подільського району міста Києва Олексій Володимирович Білий був затриманий у грудні 2015 року разом з колишнім працівником цієї ж прокуратури Сергієм Нечипоренком, колишнім зятем Сергія Ківалова, за отримання $150 тис хабара. ГПУ вже завершила розслідування по цьому провадженню. Зараз сторони отримали доступ до матеріалів справи, після чого вона буде передана до суду.

Згадайте новину: СБУ затримала мера Вишгорода, Олексія Момота, який вимагав хабар у 1 мільйон євро

Джерело: Наші гроші

 • 1104

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1104

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст