02.12.2015    Переглядів:  290
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Зятя Ківалова Сергія Нечипоренко колишнього прокурора Подільського району м. Києва затримали за хабар

Зятя Ківалова Сергія Нечипоренко колишнього прокурора Подільського району м. Києва затримали за хабар - zyatya_kivalova_sergiya_nechiporenko_kolishnogo_prokurora_podilskogo_rayonu_m_kieva_zatrimali_za_habar_565ed33f9a69b.jpg

Суд арештував колишнього прокурора Подільського району Києва Олексія Нечипоренка й діючого заступника прокурора цього району Олексія Білого й призначив заставу 3,45 мільйона гривень кожному.

За словами прокурора Генпрокуратури Владислав Куценко, затримання вдалося завершити завдяки грамотному оперативному супроводу операції співробітниками Служби безпеки України.

Куценко зазначив, що Нечипоренко працював у прокуратурі Подільського району до березня поточного року, після чого його було затримано. Гроші прокурори вимагали за закриття кримінального провадження з незаконного присвоєння комунальної власності. 

Сергій Нечипоренко є зятем Сергія Ківалова.

Сам Ківалов це активно заперечує (див. нижче).

Повідомлення Генпрокуратури України: Працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України затримано працівника прокуратури одного з районів міста Києва та колишнього прокурора району столиці, які вимагали та отримали від громадянина неправомірну вигоду у розмірі 150 тис дол США.

Вказані кошти зловмисники вимагали за закриття кримінального провадження відносно громадянина.

Їх дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановленння усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Згадайте новину: Суддю Павла Скутельника з господарського суду Київської області ВРУ дозволила заарештувати за підозрою у хабарництві 

Довідково: за скоєне кримінальне правопорушення їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.

Читайте статтю: Перефарбування Ківалова – на цей раз під Порошенка

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: