07.08.2014    Просмотров:  353
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Кабінет міністрів України змінив Голову Державної пенітенціарної служби України.

Кабінет міністрів України змінив Голову Державної пенітенціарної служби України.  - kabinet_ministriv_ukraini_zminiv_golovu_dergavnoi_penitentsiarnoi_slugbi_ukraini_53e37d85ad44a.jpg

Кабінет міністрів України змінив Голову Державної пенітенціарної служби України звільнивши з посади Сергія Старенького і призначивши на посаду Володимира Палагнюка. Сергій Євгенович перебував на посаді Голови ДПтС України дуже недовго – з березня 2014р. і до цього призначення керував  управлінням Пенітенціарної служби в м. Києві та Київській області. Його звільнення напряму зв’язано із втечею з під варти в лікарні швидкої допомоги колишнього депутата Олександра Шепелева ( перебіжчика із фракції БЮТ у фракцію Партія регіонів»), який підозрюється в організації умисного вбивства, привласненні і розтраті чужого майна, інших злочинах і якого досі не знайдено. Ініційовані Стареньким в органах  ДПтС звільнення та відсторонення працівників не допомогли йому зберегти посаду. Поки подальша доля на державній службі Сергія Старенького невідома.

Разом з цим Кабінет Міністрів України  призначив і міністр юстиції України Павло Петренко представив керівному складу ДПтС України нового голову - Володимира Палагнюка.  Відомо, що Палагнюк є креатурою Петренко, і власне – це все, що про нього поки що відомо.

Так чи інакше втеча злочинців з під варти, які часто є дуже «хворими», неприпустима, тому Володимиру Палагнюку доведеться докласти багато зусиль, щоб цього більше не повторилось. Адже тюрми України чекають на велику кількість заможних корупціонерів та хабарників, які нова влада обіцяє притягнути до відповідальності.    

Дивиться також в розділі "Юридична дискусія": Незаконнє звільнення вбивці Лозинського В. О. суддею Вознюком С. М.

 

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: