05.07.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  170
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

І тут йому знову стало зле: Прокуратура вимагає у суду 12 років для екс-ректора Мельника

Колишній очільник Національного університету державної податкової служби України обвинувачується за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ККУ.

Згадайте новину: Колишній ректор Податкової академії Петро Мельник виявився не хабарником?

Слідчим управлінням прокуратури Київської області закінчено досудове розслідування та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно екс-ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника. Колишньому службовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, екс-ректор обвинувачується за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Згадайте новину: Мельник все ж таки хабарник - так вважає Апеляційний суд Київської області

"Досудовим розслідуванням установлено, що протягом 2007-2008 років екс-ректор податкової академії, не маючи законних повноважень, відчужив чотири об’єкта державної власності товариству, засновником якого є його дружина та син. Відчужене майно, яке перебувало в оперативному управлінні Національного університету ДПС України, розташоване в Київській, Хмельницькій областях, а також у м. Сімферополь", - ідеться в повідомленні.

Згадайте новину: Скандальний екс-ректор Мельник намагається поновитися на посаді

Вартість завданих державі збитків становить понад 33 млн грн, що на момент вчинення кримінальних правопорушень в 600 разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

За скоєне кримінальне правопорушення колишньому службовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років із конфіскацією майна.

Джерело: Главком

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення