05.11.2015    Просмотров:  305
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Мельник все ж таки хабарник - так вважає Апеляційний суд Київської області

Мельник все ж таки хабарник - так вважає Апеляційний суд Київської області  - melnik_vse_g_taki_habarnik_tak_vvagae_apelyatsiyniy_sud_kiivskoi_oblasti_563b3df0218fa.jpg

04 листопаду 2015 року колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Київської області, розглянуто апеляційну скаргу у кримінальному провадженні №11-кп/780/989/15, подану прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням органів внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення прокуратури Київської області Власовим Є.К.

Згадайте новину: Колишній ректор Податкової академії Петро Мельник виявився не хабарником?

Заслухавши доповідь головуючого судді, доводи прокурора, який підтримав апеляційну скаргу, заперечення захисників, та пояснення виправданого Мельника П.В., колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Київської області ухвалила: вирок скасувати, призначити новий судовий розгляд зі стадії підготовчого судового засідання, в іншому складі суду.

Нагадаємо, що вироком Ірпінського міського суду Київської області від 08 липня 2015 року Мельника П.В. виправдано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Джерело: Судова влада України

Аналізуйте судовий акт: Вирок колишньому ректору Національного універститету ДПС України Петру Мельнику (Ірпінський міський суд Київської області, судді: Аніпко С. В., Мікулін А. В., Кухленко Д. С.)

Довідка: Мельник був затриманий 27 липня 2013 року при отриманні від двох громадян України хабарів у розмірі 40 тисяч і 80 тисяч грн за вступ їхніх родичів до його університету.

1 серпня Печерський районний суд Києва обрав Мельнику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 27 вересня включно. 7 серпня на Мельника одягли електронний браслет для відстеження місця його перебування.

9 серпня стало відомо, що Мельник втік з-під домашнього арешту, скинувши електронний браслет. 14 серпня його було оголошено у міжнародний розшук.

1 квітня 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Мельника затримали в столичному аеропорту "Бориспіль", куди він прилетів з Лондона.

24 червня 2014 року Головне слідче управління МВС завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами одержання Мельником хабарів.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянка або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України, правоохоронці встановили, що в липні 2013 року екс-ректор прийняв неправомірну вигоду у значному розмірі за сприяння у зарахуванні двох абітурієнтів в цей навчальний заклад.

Підозрюваному було обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 609 тисяч гривень. Крім того, накладено арешт на об'єкти нерухомості та належні йому грошові кошти.

8 липня 2015 року Ірпінський міський суд Київської області виправдав Мельника і зняв арешт з його майна. Вирок було оскаржено прокуратурою.

Згадайте новину: Хабарник Ігор Мосийчук визнав себе винним 

Цирк розпочався: суддя Чернушенко заявляє що він жертва влади, мета якої знищення судової системи!

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: