09.07.2015    Просмотров:  399
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Колишній ректор Податкової академії Петро Мельник виявився не хабарником?

Колишній ректор Податкової академії Петро Мельник виявився не хабарником? - kolishniy_rektor_podatkovoi_akademii_petro_melnik_viyavivsya_ne_habarnikom_559ebfd3cc452.jpg

08 липня 2015 року Ірпінським міським судом Київської області завершено судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням екс-ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника у вимаганні та повторному одержанні неправомірної вигоди на загальну суму 120 тис грн за вирішення питання про вступ до вказаного навчального закладу.

Державне обвинувачення представило суду достатньо обґрунтовані, одержані у законний спосіб докази вини П. Мельника у вчиненні корупційних злочинів. Генеральна прокуратура орієнтувала суд на ухвалення обвинувального вироку та призначення покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати відповідні посади строком на 3 роки.

Проте, усупереч встановленим фактичним обставинам справи, які сторона обвинувачення вважала об’єктивно доведеними, суд дійшов висновку про недоведеність вини обвинуваченого та ухвалив виправдувальний вирок.

Генеральна прокуратура категорично не згодна із завідомо недостовірними висновками суду, у зв’язку з чим невідкладно готується апеляційна скарга.

Нагадаємо, посадовця було затримано 27 липня 2013 «на гарячому», обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, від якого він ухилився та переховувався за межами України.

Повернувся Мельник до України тільки після перемоги Революції гідності.

Після встановлення його місця знаходження досудове розслідування було завершено та 20 червня 2014 року затверджено обвинувальний акт за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, який скеровано до суду.

Джерело: ГПУ

Згадайте новину: Цирк розпочався: суддя Чернушенко заявляє що він жертва влади, мета якої знищення судової системи!

Аналізуйте судовий акт: Вирок колишньому ректору Національного універститету ДПС України Петру Мельнику (Ірпінський міський суд Київської області, судді: Аніпко С. В., Мікулін А. В., Кухленко Д. С.) 

Olga Chervakova (facebook):

Вчора в Ірпінському міському суді було знято всі обвинувачення з колишнього ректора Податкової Академії Петра Мельника. Про це повідомляє Ирина Суслова. Кримінальну справу закрили, Мельника визнали невинуватим. На фото - копія вчорашнього рішення суду. Також знято раніше нанесений арешт на майно Мельника, а це - десятки об’єктів нерухомості: квартири, будинки, земельні ділянки у Києві, Ірпені, Івано-Франківщині. Вивилося, що у Мельника був навіть один мільярд доларів Зімбабве. Це майже 3 мільйони американських доларів.

Петра Мельника звинувачували в хабарництві. Це найменше, що могли йому інкримінувати, враховуючи, скільки бюджетних коштів він "розпиляв" за старої влади, як кришувув дерибан і подальшу вирубку під забудову рекреаційної зони Біличанського ліса, як орудував на виборчих дільницях з метою фальсифікації волевиявлення на своєму окрузі. Не зупинявся ні перед чим, навіть якщо треба для цього силоміць виштовхати жінку-депутата. Всі пам'ятають, як це одоробло виносило з виборчої дільниці Іру Геращенко в 2012 році.

Я була в селі Дмитрівка, де він мешкає. В 12-му році перед виборами він зробив дорогу, аби сподобатися людям. Але спекуляції і підкуп вже не проходять. Дідусь, що пас коз, сказав мені: "Він цю дорогу не за свої власні кошти зробив. Зробив за ті гроші, що в нас і вкрав, аби потім стати депутатом і вкрасти ще більше". Те саме мені казали ВСІ перехожі, вказуючи на розкішну нерухомість місцевого багатія і нардепа. І це- не лише той червоний будинок, що на фото. Люди розповідали про все: що є в Ірпіні, про кума і сусіда-прокурора, про нерухомість сина і дружини, про корупційні оборудки в Академії.

Тепер він - вже не депутат. Бабло не перемогло добро. Люди порозумнішали. Мельник лишився, натомість, в старих стереотипах поведінки, де йому все можна і нема обмежень.

Весь цей час ми спостерігали низку детективно-театральних історій за участі екс-ректора. Ця фотографія, де він в трусах, - скріншот з відео, яке я зняла в залі Печерського суду в 2013 році, Мельник показував, де йому робили операцію на серці. Він феєрично і артистично вдавав напівмертвого, аби уникнути покарання, хоча лікарі казали,що ніяких страшних діагнозів йому не ставили. Потім - ганебна втеча з-під домашньої варти з пошкодженням електронного браслета. За одне це він мав би понести кримінальне покарання.

Але ні! Вчора суд його виправдав, закрив кримінальну справу і повернув йому все! ВСЕ (що нажито непосильною працею?). Зверніть увагу на абзац "майно, а саме:... " І далі - цілий список олігарха! Цікаво, якби він не брав хабарі і не кришував нелегальний бізнес, скільки віків він мав би працювати чесним ректором і чесним депутатом, аби здобути все це? Питання риторичне.

Тепер питання - до правосуддя. Навіть за дрімучих часів Януковича судді не наважилися ухвалити настільки неправове і настільки ганебне рішення. Вчорашнє рішення - пльовок в очі всьому суспільству і наруга над самою ідеєю справедливості. Запам'ятайте імена суддів Аніпка С.В., Мікуліна А.В., Кухленко Д.С.

#‎люстрація !!!

Рішення можна оскаржити в Апеляційному суді, але мені соромно, що такі рвшення азагалі приймаються в країні, яка пережила Революцію Гідності!

Петро Мельник відзначився і у стосунках зі своїми студенками (оперативне відео):

1
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: