Главная Блог ... Новости Головою Державної фіскальної служби став Роман Михайлович Насіров Головою Державної фіскальної служби став Роман Мих...

Головою Державної фіскальної служби став Роман Михайлович Насіров

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1653

Отключить рекламу
Головою Державної фіскальної служби став Роман Михайлович Насіров  - 399b2e51599695b209b791b65600fd58jpg

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні 5 травня призначив Романа Насірова Головою Державної фіскальної служби, а Костянтина Лікарчука та Сергія Білана його заступниками.

«Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні дав новопризначеному пану Насірову та його заступникам три місяці на впровадження реальних змін у роботі ДФС», - заявила Міністр фінансів України Наталія Яресько на брифінгу в Будинку Уряду.

За її словами, за цей час нове керівництво ДФС насамперед повинно забезпечити порядок у роботі фіскальних органів і зменшити корупцію. Крім того, перед ними стоїть завдання змінити всю вертикаль керівництва ДФС на рівні областей та районів, забезпечивши прихід на ці посади нових незаплямованих кадрів, які зможуть поламати корупційні схеми. До питань, які необхідно врегулювати в першочерговому порядку, відноситься забезпечення збільшення надходження податків за рахунок детінізації економіки та боротьби з податковими ямами, а також збільшення надходжень від митниці за рахунок боротьби з контрабандою.

«Це ті зміни, які має дуже швидко відчути кожен громадянин, кожне підприємство в країні», - заявила Міністр фінансів.

Згадайте новину: Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус подав у відставку і КМ України її прийняв

Вона наголосила, що рада з відбору нового керівництва Державної фіскальної служби, яку за дорученням Прем’єр-міністра проводило Міністерство фінансів, сьогодні уже завершила свою роботу. До її складу входили як представники Міністерства фінансів, так і представники іноземного і українського бізнесу, громадськості.

«Міністерство фінансів забезпечило перший прозорий відбір Голови ДФС в історії України та зробило все можливе для залучення в конкурсній процедурі якомога більшої кількості високопрофесійних кандидатів», - підкреслила Наталія Яресько. Вона додала, що Мінфіном також було забезпечено достатній час для подання документів всіма бажаючими. А для залучення якомога більшої кількості професійних кандидатів до співпраці було запрошено три міжнародні рекрутингові агенції.

У цілому для участі у конкурсі подали документи 67 кандидатів, 20 із них не відповідали базовим вимогам відбору та законодавству про державну службу. Із іншими 47 кандидатами рада з відбору провела особисті співбесіди та методом голосування вибрала 12 найсильніших.

23 квітня рада провела публічне заслуховування 11 із цих кандидатів, яке кожен бажаючий мав можливість спостерігати у прямому ефірі. Ще один кандидат відмовився від участі у конкурсі. За результатами заслуховування рада провела рейтингування кандидатів, що виявило четверо явних лідерів, «які значно випереджали за своїм професіоналізмом всіх інших».

30 квітня були проведені годинні інтерв’ю із усіма чотирма кандидатами, за результати яких відібрані дві кандидатури, які були подані на розгляд Прем’єр-міністра - Роман Насіров та Андрій Коломієць.

5 квітня на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів затвердив новим головою ДФС Романа Насірова. Для забезпечення здатності Голови ДФС повністю реалізувати очікувані зміни у роботі цього органу, Уряд, за пропозицією Романа Насірова, затвердив двох його заступників, якими стали Костянтин Лікарчук, який буде опікуватися митницею, та Сергій Білан, який займатиметься податковою міліцією.

«Зі свого боку, аби не втрачати можливості залучити до державної служби такого професіонала як пан Коломієць, я запропонувала Прем’єр-міністрові призначити його Головою Державної фінансової інспекції. На жаль, сам пан Коломієць від такої пропозиції відмовився», - повідомила Міністр фінансів.

Джерело: КМУ

Згадайте новину: Голову ДФС Ігора Білоуса та двох його заступників відсторонено від виконання обов'язків

Електронна система адміністрування податку на додану вартість: нова спроба вирішити давню проблему.

Заміна Міністерства доходів і зборів України на Державну фіскальну службу України.

Читайте інтерв'ю: Председатель ГФС Игорь Билоус: "Нам говорят, что мы мало люстрировали? Так мы уволили около 7 тысяч человек!"

Дивиться відео: Голова ДФС України Ігор Білоус розповідає про реформу податкової системи.

 • 1653

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1653

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст