Главная Блог ... Новости Експерти показали найбільш високооплачувані вакансії України - юристів немає Експерти показали найбільш високооплачувані ваканс...

Експерти показали найбільш високооплачувані вакансії України - юристів немає

Отключить рекламу
Експерти показали найбільш високооплачувані вакансії України - юристів немає - tn1_0_44312300_1465742413_575d744d6c336.jpg

У травні 2016 року найвищу зарплату в Україні – $10 тис – пропонували проектним менеджерам у міжнародних інвестиційних компаніях.

На другому місці за рівнем заробітку розмістилися програмісти. Фахівцям високого рівня в цій сфері діяльності обіцяли зарплату в $8,5 тисячі.

Згадайте новину: Вчені дослідили, яка робота сприяє збiльшенню тривалостi життя

Також одними із найбільш високооплачуваних у травні були вакансії топ-менеджерів у сфері PR ($2 тис.), фінансових директорів (50 тис. грн), а також експертів з розвитку бізнесу (35 тис. гривень). Крім того, наприклад, бізнес-математикам у Києві пропонували зарплату близько 75 тис. гривень.

Однак, якщо говорити про найперспективніші галузі в цілому, то найбільш високооплачувану роботу, як і раніше, українці можуть знайти в ІТ- сфері. До цієї категорії, крім програмістів, відноситься також персонал з підтримки проектів (15-25 тис. грн), інтернет-маркетологи (30 тис. грн) та інші.

Але обов’язковою умовою для претендентів, що претендують на такі посади, є добре знання англійської мови та досвід роботи в міжнародних проектах.

Згадайте новину: Найбільш затребувані професії в 2016 році: країні потрібні інженери

http://varota.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/680146.png

http://varota.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/dd.png

Джерело: obozrevatel

Згадайте новину: Львів’янин виграв суд для підняття зарплати усім освітянам та медикам

 • 1750

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1750

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст