EasyDocs

Конструктор юридичних документів
Официальный вебсайт
Telegram/другой мессенджер
Дата основания
2021-02-15
Количество сотрудников
2
Продукт

Запроваджуючи наш онлайн-сервіс, ми поставили за мету створення середовища, у якому наші клієнти мали б можливість за помірну ціну самостійно, а головне - дистанційно створити юридичний документ або замовити його складання у наших юристів. Зазначена мета є амбітною, але потребує значних витрат часу та ресурсів.

Тому, ми почали із тематики сімейного права і так з'явився "Конструктор документів".

Вже зараз на нашому веб-сайті ви маєте змогу покроково створити власний документ, безпосередньо не звертаючись до адвоката. У цьому вам допоможуть не лише інструкції та підказки у самому "Конструкторі", але й безкоштовні консультаційні матеріали у розділі "Easy-статті".

Якщо ви не знайшли підходящого для вас шаблону - ми будемо вдячні за ідею, який документ ви би хотіли додати.

Основатель
0_30855500_1614017996_6033f5cc4b59a.png
Бєрьозка Юрій Володимирович
Адвокат, профайл на LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/yuriy-beryozka/
930
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст