EasyDocs

Конструктор юридичних документів
Офіційний вебсайт
Telegram / інший месенджер
Дата заснування
2021-02-15
Кількість працівників
2
Продукт

Запроваджуючи наш онлайн-сервіс, ми поставили за мету створення середовища, у якому наші клієнти мали б можливість за помірну ціну самостійно, а головне - дистанційно створити юридичний документ або замовити його складання у наших юристів. Зазначена мета є амбітною, але потребує значних витрат часу та ресурсів.

Тому, ми почали із тематики сімейного права і так з'явився "Конструктор документів".

Вже зараз на нашому веб-сайті ви маєте змогу покроково створити власний документ, безпосередньо не звертаючись до адвоката. У цьому вам допоможуть не лише інструкції та підказки у самому "Конструкторі", але й безкоштовні консультаційні матеріали у розділі "Easy-статті".

Якщо ви не знайшли підходящого для вас шаблону - ми будемо вдячні за ідею, який документ ви би хотіли додати.

Основатель
0_30855500_1614017996_6033f5cc4b59a.png
Бєрьозка Юрій Володимирович
Адвокат, профайл на LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/yuriy-beryozka/
1074
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст