22.07.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Cуд скасував арешт майна «діамантового» прокурора Корнійця

Апеляційний суд Києва скасував арешт майна колишнього заступника прокурора Київської області, фігуранта так званої справи «діамантових прокурорів» Олександра Корнійця, повідомив колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько.

«Сьогодні дізнався, що 12 липня Апеляційний суд Києва скасував арешт майна «діамантового» прокурора Корнійця. Арешт було накладено ще у вересні 2015 року, проте розуміючи, що через увагу суспільства до цієї справи в той час тихо скасувати арешт не вдасться, апеляцію дружина Корнійця подала тільки в червні 2016 року, коли справу «діамантових» потроху стали забувати», ─ написав Касько на своїй сторінці в Фейсбук в п'ятницю.

Згадайте новину: Слідчий ГПУ Шапакин та прокурор ГПУ Корнієць заарештовані судом за підозрою у хабарництві, проте мають право вийти під заставу

За його словами, у своїй апеляції Світлана Корнієць, «яка, до речі, займає посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Київської області, вказує на те, що між нею і чоловіком в 2013 році був укладений шлюбний контракт, за яким їй належить все майно і земельні ділянки Корнійця».

Однак, як зазначив Касько, Апеляційний суд Києва зняв арешт тільки з половини всього майна Корнійця, яке в разі доведення його провини підлягало б конфіскації.

«Тому не здивуюся, якщо цю «схему» зараз візьмуть на озброєння колишні високопоставлені чиновники часів Януковича і фігуранти свіжих справ НАБУ, у яких знайдуться такі собі шлюбні контракти, за якими все арештоване у них майно виявиться власністю їхніх дружин», ─ зазначив Касько.

Як повідомлялося, на початку липня 2015 року з підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах було затримано колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця та заступника керівника ГСУ Генпрокуратури України Володимира Шапакіна. Під час обшуку у них знайшли великі суми грошей, а також діаманти.

Джерело: Forbes

Згадайте новину: Справа діамантових прокурорів має і інших фігурантів окрім працівників ГПУ Володимира Шапакіна та Олександра Корнійця

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення