12.12.2014    Просмотров:  446
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Чи відбудеться покарання чиновників, які відпустили депутата – вбивцю Лозінського?

Чи відбудеться покарання чиновників, які відпустили депутата – вбивцю Лозінського?    - chi_vidbudetsya_pokarannya_chinovnikiv_yaki_vidpustili_deputata_vbivtsyu_lozinskogo_548c21a3116ff.jpg

Справа колишнього народного депутата - вбивці Лозінського В. О. незакінчена, а його незаконне звільнення 11 червня 2014 року породило  нове кримінальне провадження у відношенні вже ряду чиновників, зокрема прокурорів та суддів, які звільнили засудженого Лозінського від відбування покарання.   

З моменту порушення провадження пройшло п’ять місяців і ось нарешті  старшим помічником Генпрокурора України з особливих доручень Валерієм Карпунцовим  заявлено для ЗМІ наступне. 9 грудня 2014 року колишньому прокурору Київської області Бабенко Володимиру Івановичу повідомлено про підозру в організації службового підроблення, незаконного втручання в роботу автоматизованих систем та приховування вчинення тяжкого злочину, а також завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину зі штучно створеним доказом.

Оскільки громадянин Бабенко переховується від слідства 10 грудня 2014 року він був оголошений у розшук. 11 грудня 2014 року Печерський суд м. Києва видав дозвіл на затримання громадянина Бабенко для розгляду питання про застосування у відношенні нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Фото Бабенко Володимира Івановича розміщено у цьому повідомленні і сподіваємось це допоможе у розшуку.

Офіційна біографія Бабенко: Народився у м. Шпола, Черкаської області в 1963 році. Закінчив Харківський юридичний інститут в 1986 році. Працював весь час в системі органів прокуратури. Вперше був призначений на посаду прокурора Київської області в 2000 році. У 2002 році ректор Інститут Генеральної прокуратури України. З 2005 року знову працює на посаді спочатку  першого заступника, пізніше прокурора Київської області.Кандидат юридичних наук (2004), у співавторстві наукова праця «Прокурор у галузі охорони довкілля», почесний працівник прокуратури (2000), почесна відзнака МВС України «Закон і честь» (2006), орден Свободи (2007), заслужений юрист України (2007).

Окрім цього продовжується досудове розслідування за фактом постановлення головою Бориспільського міськрайонного суду Київської області Сергієм Вознюком завідомо неправосудної ухвали 3 червня 2014 року  у справі № 359/1725/14-к, яка була скасована Апеляційним судом Київської області наприкінці червня 2014р. (ст. 375 КК України - постановлення завідомо неправосудної ухвали). В участі у незаконному звільненні Лозінського також підозрюють працівників Бориспільської виправної колонії № 119 Управління ДПтСУ в м. Києві та працівників Бориспільської міжрайонної прокуратури (ст. 367 КК України - неналежне виконання службових обов’язків).  

Інформаційна довідка: 16 червня 2009р. Лозінським В. О. разом з прокурором Голованівського району Євгеном Горбенко та начальником Голованівського райвідділу міліції у Кіровоградський області Михайлом Ковальським було скоєно злочин, внаслідок якого загинув 55-літній мешканець с. Грушки, Ульянівського району, Кіровоградської області Валерій Олійник.  20 квітня 2011 року Дніпровським районним судом м. Києва Лозінського В. О. було визнано винним за ст. 115 КК України (умисне вбивство) та засуджено на 15 років позбавлення волі. 9 квітня 2012р. Апеляційний суд м. Києва зменшив строк призначеного покарання до 14 років позбавлення волі. 25 березня 2013р. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ перекваліфікував звинувачення зі ст. 115 на ст. 121 КК України ( умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та зменшив строк покарання до 10 років, що передбачає право засудженого на дострокове звільнення.

Після такої перекваліфікації для досвідчених юристів мабуть не стало сенсацією, що 11 червня 2014р. Лозінський В. О. був достроково звільнений на підставі ухвали Бориспільського  міськрайонного суду Київської області від 03 червня 2014р., справа № 359/1725/14-к, провадження №1-в/359/80/2014, прийнятою суддею Вознюком Сергієм Михайловичем. Формальною підставою для звільнення стала тяжка хвороба Лозінського В.О., яка начебто підтверджена висновком судово-медичної експертної комісії Головного бюро судово-медичної експертизи Мінохорони здоров’я.

Згадайте новину: Заарештовано працівника прокуратури, який  приймав участь у звільненні депутата – вбивці Лозінського.   

Лозінському знову не щастить.

Депутат - вбивця Лозінський поки що залишиться за гратами.

Незаконнє звільнення вбивці Лозінського В. О. суддею Вознюком С. М.

Обговорюйте тему: "Справа народного депутата Лозінського. Незаконнє звільнення вбивці Лозінського В. О. суддею Вознюком С. М.

Аналізуйте судовий акт: Незаконнє звільнення Лозінського В. О. суддею Бориспільського місьрайонного суду Вознюком С. М.

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: