27.08.2014    Переглядів:  386
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Лозінському знову не щастить!

Лозінському знову не щастить! - lozinskomu_znovu_ne_shchastit_53fddd69e77cd.jpg

Наводжу сьогоднішнє офіційне повідомлення Генеральної прокуратури України про засудженого за вбивство
колишнього народного депутата Лозінського В. О.

"Органами прокуратури України здійснюється постійний нагляд за виконанням судових рішень у кримінальних провадженнях, забезпеченням порядку та умов відбування покарань у місцях несвободи.

     За результатами прокурорської перевірки в діяльності Бориспільської виправної колонії № 119 встановлено, що засудженому Віктору Лозінському комісією з питань застосування до засуджених пільг з відбування покарання необґрунтовано пом’якшено умови тримання шляхом його переведення до дільниці соціальної реабілітації цієї виправної установи.
         При цьому, комісією неналежно вивчено матеріали, характеризуючі засудженого, та не враховано, що Віктор Лозінський під час відбування покарання фактично своє виправлення не довів, не працював, мав дисциплінарне стягнення за порушення режиму тримання. Більше того, посадовцями пенітенціарного закладу до офіційних документів вносилися недостовірні відомості про його залучення до суспільно корисної праці, здійснення нарахувань за нібито відпрацьований час.
     Вказані порушення також залишилися поза увагою територіального управління Державної пенітенціарної служби України.
    Лише за втручання прокуратури зазначене незаконне рішення комісії про надання засудженому Лозінському пільг скасовано. На сьогодні він відбуває покарання у визначеному законом порядку.
      Прокуратурою Київської області за даним фактом внесено відповідні відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ознаками ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість).
    Генеральною прокуратурою України до Державної пенітенціарної служби України спрямовано подання прокуратури Київської області про усунення порушень вимог чинного законодавства з вимогою притягнення до відповідальності винних службових осіб вказаної установи виконання покарань."
 
 
 

 
 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: