Главная Блог ... Новости Біометричні паспорти все ж таки доведеться отримувати. Біометричні паспорти все ж таки доведеться отримув...

Біометричні паспорти все ж таки доведеться отримувати.

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1528

Отключить рекламу
 - tn1_biometrichni_pasporti_vse_g_taki_dovedetsya_otrimuvati_54b3aafab5d3f.jpg

З 1 січня 2015 року в Україні розпочинається оформлення біометричних паспортів громадянам України для виїзду за кордон.

Як стверджує міністр внутрішніх справ Арсен Аваков максимальна вартість біометричного паспорту для громадянина України буде не більше 1028,00 гривень. А в середньому виготовлення біометричного паспорту коштує 518, 15 грн. і отримати його можна протягом 20 днів з моменту подання документів в одному із 679 відділень Державної міграційної служби України. За прискореною процедурою біометричний паспорт може бути виготовлено за тиждень, але тоді вартість його коштуватиме 775,30гривень.

Одним із перших біометричний паспорт отримав Президент України Петро Порошенко, який прокомментував це наступним чином: "Цей паспорт - це останній крок, який Україна мала зробити, щоб отримати на саміті Східного партнерства, який відбудеться у Ризі у травні цього року, безвізовий режим із ЄС".

Окрім цього на останньому засіданні уряду прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заяви наступне: «Ми прийняли рішення, що тепер так само, як і в країнах-членах ЄС, дітям будуть видаватися не проїзні документи, а паспорт терміном дії на 4 роки. Це відповідає всім відповідним європейським стандартам». Дотепер паспорти фізичній особі в Україні видавались при досягненні 16-літнього віку.

Важливо підкреслити, що всі раніше видані паспорти громадянам України для закордонних поїздок залишаються дійсними до кінця терміну їх дії і не потребують будь-якого додаткового клопоту з боку їх власників для використання за призначенням.

Для довідки: у Києві біометричні паспорти оформлюють за наступними адресами:

вул. Герцена, 9 (ДМС, Шевченківський район)
вул. Березняківська, 4-а (Головне управління ДМС в Києві)
вул. Миколи Лєбєдєва, 14-а (ДМС, Дніпровський район)
вул. Богдана Хмельницького, 10 (відділ централізованого оформлення документів №3)
просп. Бажана, 3 (ДМС, Дарницький район)
вул. Шевченка, 27 (Центр "Паспортний сервіс")
вул. Петропавлівська, 11 (Управління ДМС в Київській області)

Згадати новину: Відцифрований відбиток пальця у паспорті – чергове рішення влади для лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

 • 1528

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1528

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст