Главная Юридический мир ... События Безкоштовний вебінар: Як перевірити забудовника в Pro.Monitor.Estate Безкоштовний вебінар: Як перевірити забудовника в ...

Безкоштовний вебінар: Як перевірити забудовника в Pro.Monitor.Estate

27.01.2022
Автор: Monitor.Estate
Просмотров : 1177
 - 1a82a8721316dc23ffb10a614605d552.png
Дата собития
2022-02-02
Время проведения: 11:00-12:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Online

2 лютого Monitor.Estate запрошує на вебінар про те як використовувати інструменти системи Pro.Monitor.Estate для аналізу надійності забудовника і новобудови.

Pro.monitor.estate – пошукова онлайн система, що працює на основі відкритих даних і дозволяє проаналізувати інформацію про об'єкт будівництва та його учасників. Сервіс автоматично відстежує зміни в держреєстрах і дозволяє за кілька хвилин отримати актуальну інформацію про забудову, надані дозволи, цільове призначення земельної ділянки, тощо. Через пов’язані документи легко з'ясувати історію будівництва, а дані про учасників будівництва допоможуть у аналізі їх надійності.

Вебінар БЕЗКОШТОВНИЙ, буде проходити у форматі запитання-відповідь в онлайн режимі для зареєстрованих учасників. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/AVNkaxUdsi1N3vcD7

Основні теми вебінару:

  • Як працює сервіс Pro.Monitor.Estate?
  • Яку інформацію про забудовника можна отримати?
  • Як скористатись сервісом та на яких умовах?

Спікер: Володимир Копоть - юрист з нерухомості, співзасновник Pro.Monitor.Estate

Захід буде цікавий: юристам, агентам з нерухомості, рієлторам, брокерам, страховикам, представникам фінансових та консалтингових компаній, а також всім тим хто хоче краще зрозуміти, як влаштований ринок нерухомості та хоче навчитись швидко шукати дані про об'єкт нерухомості і забудовника.

Випробувати систему БЕЗКОШТОВНО протягом 3 днів можна на сайті: https://pro.monitor.estate/

У сучасному світі не варто гаяти час на пошук інформацію про забудову в різних реєстрах, адже Pro.Monitor.Estate надає всю інформацію систематизовано, за кілька секунд і що головне в одному місці. Pro.Monitor.Estate - знає про забудовника і новобудову все.

Відео про сервіс Pro.Monitor.Estate

1177
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст