Головна Юридичний світ ... Події Безкоштовний вебінар: Як перевірити забудовника в Pro.Monitor.Estate Безкоштовний вебінар: Як перевірити забудовника в ...

Безкоштовний вебінар: Як перевірити забудовника в Pro.Monitor.Estate

27.01.2022
Автор: Monitor.Estate
Переглядів : 1352
 - 1a82a8721316dc23ffb10a614605d552.png
Дата події
2022-02-02
Час проведення: 11:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

2 лютого Monitor.Estate запрошує на вебінар про те як використовувати інструменти системи Pro.Monitor.Estate для аналізу надійності забудовника і новобудови.

Pro.monitor.estate – пошукова онлайн система, що працює на основі відкритих даних і дозволяє проаналізувати інформацію про об'єкт будівництва та його учасників. Сервіс автоматично відстежує зміни в держреєстрах і дозволяє за кілька хвилин отримати актуальну інформацію про забудову, надані дозволи, цільове призначення земельної ділянки, тощо. Через пов’язані документи легко з'ясувати історію будівництва, а дані про учасників будівництва допоможуть у аналізі їх надійності.

Вебінар БЕЗКОШТОВНИЙ, буде проходити у форматі запитання-відповідь в онлайн режимі для зареєстрованих учасників. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/AVNkaxUdsi1N3vcD7

Основні теми вебінару:

  • Як працює сервіс Pro.Monitor.Estate?
  • Яку інформацію про забудовника можна отримати?
  • Як скористатись сервісом та на яких умовах?

Спікер: Володимир Копоть - юрист з нерухомості, співзасновник Pro.Monitor.Estate

Захід буде цікавий: юристам, агентам з нерухомості, рієлторам, брокерам, страховикам, представникам фінансових та консалтингових компаній, а також всім тим хто хоче краще зрозуміти, як влаштований ринок нерухомості та хоче навчитись швидко шукати дані про об'єкт нерухомості і забудовника.

Випробувати систему БЕЗКОШТОВНО протягом 3 днів можна на сайті: https://pro.monitor.estate/

У сучасному світі не варто гаяти час на пошук інформацію про забудову в різних реєстрах, адже Pro.Monitor.Estate надає всю інформацію систематизовано, за кілька секунд і що головне в одному місці. Pro.Monitor.Estate - знає про забудовника і новобудову все.

Відео про сервіс Pro.Monitor.Estate

1352
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст