Главная Юридический мир ... События БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР: “РОЗБЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ТА НОВАЦІЙ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ПІД ЧАС МОРАТОРІЮ”. БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР: “РОЗБЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ Н...

БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР: “РОЗБЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ТА НОВАЦІЙ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ПІД ЧАС МОРАТОРІЮ”.

14.05.2021
Просмотров : 1308
 - 0_08228400_1620990550_609e5a56141c0.png
Дата события
2021-05-18
Время проведения: 19:00-20:30
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : онлайн
Показать на карте

ОНЛАЙН ВЕБІНАР З ПОДАТКОВОГО ПРАВА

В рамках онлайн-курсу з податкового права “TAX LAW 7.0” Академія консалтингового бізнесу запрошує Вас на вебінар на тему: “РОЗБЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ТА НОВАЦІЙ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ПІД ЧАС МОРАТОРІЮ”.

Старт: 18 травня о 19.00

Реєстрація: https://bit.ly/3tH8Btr

Ви отримаєте концентрований досвід для професійного та фінансового зростання та інформацію з можливістю поспілкуватись напряму зі спікером, задавати питання.

Актуальні теми, на які ви отримаєте відповіді

  • ТОП-5 помилок при розблокуванні податкових накладних
  • Законність проведення перевірок при частковому знятті мораторію

Спікер: Анна Вінниченко, Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об'єднання WinnerLex

На вебінарі ви дізнаєтесь про актуальні проблеми новацій податкового законодавства та питання якісного проходження податкових перевірок.

По кожному питанню для Вас будуть представлені предметні рекомендації на основі власних успішних кейсів спікера, оскільки Адвокатське об'єднання WinnerLex має власну позитивну статистику допомоги в важких проблемах з контролюючими органами та здійснюють постійний моніторинг ефективних способів досягнення необхідного правового результату.

Реєструйтеся за посиланням https://bit.ly/3tH8Btr

1308
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст