Головна Юридичний світ ... Події БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР: “РОЗБЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ТА НОВАЦІЙ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ПІД ЧАС МОРАТОРІЮ”. БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР: “РОЗБЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ Н...

БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР: “РОЗБЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ТА НОВАЦІЙ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ПІД ЧАС МОРАТОРІЮ”.

14.05.2021
Переглядів : 1311
 - 0_08228400_1620990550_609e5a56141c0.png
Дата події
2021-05-18
Час проведення: 19:00-20:30
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Локація : онлайн
Показати на мапі

ОНЛАЙН ВЕБІНАР З ПОДАТКОВОГО ПРАВА

В рамках онлайн-курсу з податкового права “TAX LAW 7.0” Академія консалтингового бізнесу запрошує Вас на вебінар на тему: “РОЗБЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ТА НОВАЦІЙ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ПІД ЧАС МОРАТОРІЮ”.

Старт: 18 травня о 19.00

Реєстрація: https://bit.ly/3tH8Btr

Ви отримаєте концентрований досвід для професійного та фінансового зростання та інформацію з можливістю поспілкуватись напряму зі спікером, задавати питання.

Актуальні теми, на які ви отримаєте відповіді

  • ТОП-5 помилок при розблокуванні податкових накладних
  • Законність проведення перевірок при частковому знятті мораторію

Спікер: Анна Вінниченко, Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об'єднання WinnerLex

На вебінарі ви дізнаєтесь про актуальні проблеми новацій податкового законодавства та питання якісного проходження податкових перевірок.

По кожному питанню для Вас будуть представлені предметні рекомендації на основі власних успішних кейсів спікера, оскільки Адвокатське об'єднання WinnerLex має власну позитивну статистику допомоги в важких проблемах з контролюючими органами та здійснюють постійний моніторинг ефективних способів досягнення необхідного правового результату.

Реєструйтеся за посиланням https://bit.ly/3tH8Btr

1311
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст