Главная Блог ... Новости Аваков на нараді хлюпнув водою в обличчя Саакашвілі Аваков на нараді хлюпнув водою в обличчя Саакашвіл...

Аваков на нараді хлюпнув водою в обличчя Саакашвілі

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1517

Отключить рекламу
Аваков на нараді хлюпнув водою в обличчя Саакашвілі - tn1_avakov_na_naradi_hlyupnuv_vodoyu_v_oblichchya_saakashvili_566f26167a07f.jpg

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що у відповідь на звинувачення в корупції з боку голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі хлюпнув йому водою в обличчя. Про інцидент він розповів на своїй сторінці в Facebook.

Перепалка сталася в ході засідання Національної ради реформ. Аваков поцікавився у Саакашвілі, чому з питання приватизації Одеського припортового заводу він спілкувався з "російським олігархом з Уралхіма". Його імені він в публікації не назвав.

За словами Авакова, Саакашвілі "зірвався в істерику і почав кричати", що ніхто з ним так не має права розмовляти. Губернатор назвав міністра "корумпованим", а себе охарактеризував як чесну людину.

"Я утримався від того, щоб його вдарити - хлюпнув йому в обличчя водою", - зазначив Аваков, вказавши, що зробив це після того, як опонент перейшов до "прямих образ".

Далі Аваков навів щодо Саакашвілі ряд образливих епітетів, таких як "ошизівший популіст", "пустобрех, що не відповідає ні за що", "хам", "войовничий мерзотник".

"Невинне питання викликало істерику і образи. На злодієві загорілася шапка?" - Зазначив він, додавши, що губернатор шукає гучний привід для відставки, проваливши роботу на своєму безпосередньому місці.

На думку Авакова, "ОПЗ потрібно продавати відкрито – західній компанії з ім'ям, а не офшоркам російського олігарха, з яким шушукаються чиновники, прикриваючись гучними фразами".

Свідком перепалки стала нардеп Сергій Лещенко. Про це він написав у Facebook.

ЦИТАТА РОКУ: Міністр внутрішніх справ Аваков: МИЛИЦИЯ ЗАКРЫЛАСЬ!

Саакашвілі, у свою чергу, зажадав від прес-служби адміністрації Президента оприлюднити повний відеозапис "негідної і провокаційної поведінки Прем'єр-міністра і міністра внутрішніх справ на сьогоднішній раді реформ".

"Відеозапис вівся з трьох камер, і український народ має повне право бачити і знати, хто ним керує. Я відповідаю за кожне моє слово, вимовлене там. Настав час, щоб суб'єкти, які довели країну до ручки, відповідали за свої слова і дії", - написав Саакашвілі у себе в Facebook.

Як раніше повідомлялося, Одеський припортовий завод буде подавати позов до суду про захист ділової репутації проти голови Одеської обласної адміністрації Міхеїла Саакашвілі.

Джерело: Кореспондент

Згадайте новину: Саакашвілі поіменно назвав головних бенефіціарів від корупції в Україні

"Я не знаю цього олігарха, не знаю, що таке Уралхім і ніколи з цим олігархом не зустрічався", - заявив Саакашвілі.

"Тоді ж Аваков почав матюкатися і ображати. Президент просив, щоб в його присутності не матюкалися ", - додав він.

За словами Саакашвілі, під час сварки Аваков жбурнув стакан, той пролетів повз людей, не потрапив, але вода потрапила на одяг.

"Я нікого не ображав, не лаявся у відповідь на образи, говорив тільки, що Аваков і Яценюк - злодії, і що Аваков має сидіти у в'язниці", - додав він.

"Таку реакцію з боку команди прем'єра пов'язую з розслідуванням на ОПЗ. Тому що це дуже велика корупційна схема, в якій замішані інтереси депутатів НФ Сергія Пашинського, його бізнес-партнера Сергія Тищенка, а також нардепа Миколи Мартиненка", - заявив Саакашвілі.

"Але це мене не зупинить. Я думаю, що буде проведене незалежне розслідування", - додав він.

Згадайте новину: Кримінальна справа у відношенні Миколи Мартиненка все ж таки розслідується у Чехії

 • 1517

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1517

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст